Podivné chování svědkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:17
Podivné chování svědkyně

Ahoj, jdu si k vám pro radu :-)
Od základky mám skvělou nejlepší kamarádku, se kterou jsme toho dohromady spoustu zažily a už na střední jsme si slíbily, že půjdeme jedna druhé za svědka, až se budeme jednou vdávat. Vše bylo ideální až do té chvíle, než jsem jí naše zásnuby oznámila. Bohužel jsem se trefila do doby, kdy si po hodně dlouhé době našla přítele, a to byl kámen úrazu. Ze zasnoubení byla nadšená, ale první otázka byla, jestli si může vzít na svatbu +1 (po pár dnech vztahu, ale ok). Od té doby na mě kašle, téměř se nevídáme, svatba bude za pár měsíců a nějak nemá chuť se do ničeho zapojovat. Vrcholem všeho bylo to, že si na mě neudělala čas s vybíráním šatů, přitom jsem čekala s termínem na její vyjádření, ale ani jeden termín nebyl dost dobrý - měla jiné plány s přítelem. Nebyla schopná vymyslet ani jeden vlastní termín, který bych pak mohla navrhnout dalším pomocníkům s výběrem…
Tak jsem z toho všeho smutná, nechápu, co se děje, napsala jsem jí na plnou hubu, že mě hodně zklamala a že mě její chování mrzí. Netuším, co dělat, jestli mám „vyměnit“ svědkyni, ale je to docela těžké už v tom, že nikoho jiného tak blízkého nemám. Ano, mám spoustu dalších kamarádek, ale jako svědkyni jsem chtěla vždy ji, protože byla nejbližší.
Upřímně, s jejím novým přítelem jsme si moc nesedli, je to takový náfuka, který se k ní ani nehodí a nechová se k ní podle toho, co jsem viděla, nijak hezky, a docela mi i vadí představa, že by měl být na naší svatbě, ale nikdy jsem jí neřekla, že ho tam nechci, překousla bych to, kdyby se ona chovala normálně…
Co dělat? Změnit svědka? Nepozvat je vůbec? Nebo jen ji bez něj? Žádné řešení mi nepřijde ideální :- ( Trápí mě to a chtěla bych si svatbu užít…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tunrida
Hvězda diskuse 49923 příspěvků 25.11.18 17:21

A ona ti nějak odpověděla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:22

@Tunrida Ano, byla nadšená a souhlasila. Ale od té doby takové chování - věčně nemá čas, pořád s novým přítelem a všechno mi ruší…

Malike
Extra třída :D 14379 příspěvků 25.11.18 17:23

promluvit si z očí do očí

arinecka
Kelišová 6762 příspěvků 25.11.18 17:26
@Anonymní píše:
@Tunrida Ano, byla nadšená a souhlasila. Ale od té doby takové chování - věčně nemá čas, pořád s novým přítelem a všechno mi ruší…

Hm, tak to vypadá že se jí do toho asi moc nechce. Zeptala bych se jí narovinu jestli se tedy chce zapojit do příprav a jít ti za svědka, nebo mám tedy požádat někoho jiného kdo mi nebude všechno rušit :nevim:

Tunrida
Hvězda diskuse 49923 příspěvků 25.11.18 17:26
@Anonymní píše:
@Tunrida Ano, byla nadšená a souhlasila. Ale od té doby takové chování - věčně nemá čas, pořád s novým přítelem a všechno mi ruší…

Já myslím, jestli ti odpověděla na to, že tě mrzí to, jak se chová.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:27

@Malike To je dost těžké, protože pracuje v zahraničí. Do Česka se vrací často, není to daleko a může si to dovolit, ale když tu je, ani si na mě neudělá čas :-( Což nikdy předtím nebyl problém a vymýšlela to vždycky tak, abychom se viděly :-(

Černá vdova
Extra třída :D 10997 příspěvků 25.11.18 17:29

Já tedy nevím, jaké má povinnosti svědkyně, ale já jsem měla za svědka svého šéfa a šaty mi nepomáhal vybírat ani nic nezařizoval. Ale vezl mě na obřad ve svém autě, to ano.
Kamarádka je ráda, že někoho uhnala, tak se mu bude přizpůsobovat, aby o něj náhodou nepřišla.
Jeslti Ti její chování nevyhovuje, tak si najdi jiného svědka a tím pádem Ti ubyde i ten její protiva. :nevim:

arinecka
Kelišová 6762 příspěvků 25.11.18 17:30

Takže to bude asi tím přítelem že? :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:30

@Tunrida Aha. Potvrdila mi, že si to neuvědomila a že to pokazila a že se polepší, ale už je to zase nějaký čas zpátky a od té doby už se mi neozvala vůbec :-( Taková nikdy nebývala, psaly a volaly jsme si každý týden, teď 1 hovor za půl roku, hodinové setkání a pár zpráv.

Sůvička80
Kecalka 374 příspěvků 25.11.18 17:31

Tak jako asi jo, trochu na tebe teď kašle ( má nového chlapa, užívá si s ním každou volnou chvíli, to bývá že začátku normální ), ale je to tvoje svatba, tvůj „středobod vesmíru“, ne její, ona to s tebou nemusí tak prožívat jako ty ( ale na ty šaty si čas měla najít, to asi jo ), ale musíš teď pochopit, že ona Maniny smysl života než tvoji svatbu. Je slušnost pozvat oba a to že ti nesedl, je tvůj problém. Ona s ním chodí a ona je zamilovaná a má růžové brýle. Já byla s chlapem 4,5 měsíce a byla jsem zvaná na rodinnou svatbu. Chlap se „rozešel“ se svým dobrým kamarádem, kteří svědčil pro to, že naše děti nebyli pozvané a já řekla, že bez dětí nejdu. Chlap nechtěl jít, ale ukecala jsem ho ať jde. Ale to, že tam nemohl být s námi ho tak ranilo, že se přestali kamarádit. Jestli chceš přijít o kamarádku, tak směle to toho.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17669 příspěvků 25.11.18 17:31
@Anonymní píše:
@Malike To je dost těžké, protože pracuje v zahraničí. Do Česka se vrací často, není to daleko a může si to dovolit, ale když tu je, ani si na mě neudělá čas :-( Což nikdy předtím nebyl problém a vymýšlela to vždycky tak, abychom se viděly :-(

Vyřešeno. :potlesk:

Příspěvek upraven 25.11.18 v 17:33

Malike
Extra třída :D 14379 příspěvků 25.11.18 17:32
@Anonymní píše:
@Malike To je dost těžké, protože pracuje v zahraničí. Do Česka se vrací často, není to daleko a může si to dovolit, ale když tu je, ani si na mě neudělá čas :-( Což nikdy předtím nebyl problém a vymýšlela to vždycky tak, abychom se viděly :-(

a co přes skype..sice video,ale promluvit si mužete¨

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:33

@Černá vdova No čekala bych minimálně, že ji bude zajímat, co už máme zařízené a s čím bychom třeba potřebovali pomoct. Ono je to zas něco jiného, když jsou to dvě kamarádky, než ženská a chlap. Ostatní kamarádky by se přetrhly, aby mi mohly jít pomoct vybrat šaty, ale ona, která by tam jako svědkyně podle mého měla být, na to úplně kašle. Čekala jsem taky, že mi bude chtít pomoct jako hlavní organizátor s rozlučkou, jak mi slíbila, ale svatba se blíží a žádná iniciativa z její strany :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:33

@arinecka Jsem si tím 100% jistá…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama