Jaký tlakoměr pro rodiče k Vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15684 příspěvků 24.11.18 18:27
Jaký tlakoměr pro rodiče k vánocům

Dobrý večer, máte prosím některá zkušenosti s kvalitním tlakoměrem? Chtěla bych dát rodičům pod stromeček. Před dvěma lety jsme kupovali tchyni okolo 2000,– značku OMRON, když jsem si na něm zkoušela změřit tlak třeba třikrát po sobě hodnoty se dost lišily :nevim:

Reakce:
Elishka1
Závislačka 2870 příspěvků 24.11.18 18:33

u nás omron ok, řekla bych velmi kvalitní

a určitě bych doporucila tlakomer na paži a nejenom zapestovy

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15684 příspěvků 24.11.18 18:41

@Elishka1 určitě na paži :kytka:

nini77
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 8 inzerátů 24.11.18 18:45

@dagmarkaa také jsem rodičům kupovala Omron a funguje bez problémů. Možná jsi měla jen smůlu na špatný kus.

Prtulak
Kecalka 409 příspěvků 24.11.18 18:47

@dagmarkaa jedině na paži, také je třeba dodržovat pravidla měření tlaku. Nemluvit, paže ani vysoko ani nízko, nestát atd… Odchylky v rámci pár jednotek jsou normální. Také může být levá a pravá ruka rozdíl… Ale samozřejmě ne nějak markantní. Omron považuji za spolehlivy. Pak asi ještě Tensoval.

Nastys
Generální žvanilka 20056 příspěvků 24.11.18 19:08

Rodiče mají výše zmiňovaný Omron. Mají ho už několik let a stále spokojenost :palec: Teď ho mám zapůjčený na pár dní doma a řekla bych, že ok. Je kvalitní.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15684 příspěvků 24.11.18 19:21

Holky moc děkuju :kytka: zůstanu tedy u OMRONU.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >