Co manželovi k Vánocům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronikace
Nováček 10 příspěvků 22.11.18 07:47
Co manželovi k Vánocům?

Ahoj holky, jako každý rok zase ta samá otázka.. Co manželovi k Vánocům? Máte nějaký tip na originální nápad? Nic mě nenapadá. Snad jen, někde na netu jsem viděla hrnek s monogramem, ale ten už nemůžu nikde najít.. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Miasofi
Kecalka 373 příspěvků 22.11.18 07:52

Včera tady byla založena úplně ta samá diskuze, mrkni tam

Anna766
Hvězda diskuse 72008 příspěvků 22.11.18 07:52

Lidi lidi…to je pořád dokola…co manżelovi co ročnímu dítěti co tu a co tamtomu…
Dřív bylo v krámech houno a lidi si dokázali sehnat,potěšit­.A dnes když je toho všude plno,narvaný obchody,możnosti zážitků,tak nevíte…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33473 příspěvků 10 inzerátů 22.11.18 07:58

Musíš vybírat podle svého manžela. Nejlépe podle jeho koníčků - sportuje, rybaří, jezdí na motorce, dělá něco v dílně se dřevem, železem…? Tak podle toho, co mu ještě prostě chybí, o čem mluvil,že se mu líbí…

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33856 příspěvků 22.11.18 07:59
@Anna766 píše:
Lidi lidi…to je pořád dokola…co manżelovi co ročnímu dítěti co tu a co tamtomu…
Dřív bylo v krámech houno a lidi si dokázali sehnat,potěšit­.A dnes když je toho všude plno,narvaný obchody,możnosti zážitků,tak nevíte…

Dneska se snad lidi bez netu ani nev.yserou. To je doba :roll:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 22.11.18 08:00

Originalni napad nemam. Obleceni, boty a elektroniku si manzel kupuje zasadne sam, i vybaveni na sport. Ja mu kupuju kosmetiku, ale letos ne, ma od lonska zasobu. Vim, ze potrebuje novou penezenku, lahev na piti na kolo a do fitka a bryle na plavani, mam pro nej vybranych par knih, vstupenky na DJC a mozna pridam neco z fanshopu obl. hokejklubu. Jednou se mi povedlo sehnat triko s motivem jeho oblibene PC hry.

masinka9
Závislačka 4909 příspěvků 22.11.18 08:06

Já letos dávám kosmetiku a hřeben na plnovous z barbershopu. Napěstoval si knírek a bradku a honí to voskem na vlasy :mrgreen: Taky nás berou veselý barevný ponožky z Happysocks, Oddsocks a Dedoles. A možná lístky na koncert. Se mnou, pochopitelně :mrgreen:

Anna766
Hvězda diskuse 72008 příspěvků 22.11.18 08:11
@Denisa76 píše:
Dneska se snad lidi bez netu ani nev.yserou. To je doba :roll:

Se omlouvám že jsem po ránu hnusná,ale to je fakt na hlavu.

Kriss Tina
Kelišová 5920 příspěvků 22.11.18 08:12

Se ho zeptej co chce :lol: já sem taky tápala co tomu svymu koupím, nakonec sám přišel s tím že by chtěl letadlo na skladani (dělá modely) tak mám aspoň hlavní dárek, k tomu mu koupím triko, ponožky a ještě mu chci dát jako překvapení to, že mu zabalím dětský botičky buď růžový nebo modrý podle pohlaví miminka co čekáme, to se dovím za 2 týdny tak to před ním do vánoc utulam :mrgreen: ale záleží co má tvůj za konicky, co potřebuje, co ho baví. Většinou to jistí nějaký zážitek teď je jich všude plno, ale opět se to odvíjí od toho co má rád a možná i od věku.

Veronikace
Nováček 10 příspěvků 22.11.18 08:15

Na téma, které mě nezajímá nereaguji a neztrácím drahocenný čas ne?

Veronikace
Nováček 10 příspěvků 22.11.18 08:17

@masinka9 Děkuji inspirující :potlesk:

Kriss Tina
Kelišová 5920 příspěvků 22.11.18 08:19

@Veronikace jinak jak píšeš hrnek s monogramem, ten mu klidně můžeš nechat vyrobit. Nebo na něj rovnou nechat natsiknout nějakou vaší fotku nebo fotku děti jestli máte ;)

Veronikace
Nováček 10 příspěvků 22.11.18 08:19

@Kriss Tina No právě vše co chce si koupí a mě potom nezbývá prostor na dárky.

Anna766
Hvězda diskuse 72008 příspěvků 22.11.18 08:19

Abych byla k tématu…
Svetr nebo mikinu
Knihu
Kosmetiku
Předplatné časopisu dle zájmů
Mikinu
Ponožky
Skok z padákem
Pyžamo
Triko s vtipným nápisem Miluju svoji ženu která ví co mi má koupit k Vánocům

Miasofi
Kecalka 373 příspěvků 22.11.18 08:19
@Veronikace píše:
Na téma, které mě nezajímá nereaguji a neztrácím drahocenný čas ne?
Číst každý den to samé, akorát od jiné uživatelky, fakt není terno :nevim:

Jsi tu nová, tak si prohledej už založené témata a ne hned zakládat duplicitní.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >