Xbox pro děti - má cenu ho kupovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janet9
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 25.11.18 22:52
Xbox pro deti

Ahoj.
Deti (holky 7 a 11 let) chteji xbox. Ale koukala jsem, ze je to celkem velka investice(co jsem si zbezne vsimla tak 5-13 tisic- asi podle typu a vybaveni?). Ja jsem naposled hrala na PS2 pred x lety, od te doby jsou velke zmeny. Na jednu stranu bych jim chtela udelat radost, na druhou se v tom vubec nevyznam. Je potreba krome konzole a her jeste neco investovat? Nebo jak to vubec funguje? Holky to maji ve skolnim klubu a pry se jim libi hry typu tanec, horolezectvi. Nevim popripade jakou konzoli na to jejich blbnuti. :nevim: Nevim ani, co vse je k tomu potreba. A jestli to ma vubec cenu kupovat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Malike
Extra třída :D 11888 příspěvků 25.11.18 23:00
@janet9 píše:
Ahoj.
Deti (holky 7 a 11 let) chteji xbox. Ale koukala jsem, ze je to celkem velka investice(co jsem si zbezne vsimla tak 5-13 tisic- asi podle typu a vybaveni?). Ja jsem naposled hrala na PS2 pred x lety, od te doby jsou velke zmeny. Na jednu stranu bych jim chtela udelat radost, na druhou se v tom vubec nevyznam. Je potreba krome konzole a her jeste neco investovat? Nebo jak to vubec funguje? Holky to maji ve skolnim klubu a pry se jim libi hry typu tanec, horolezectvi. Nevim popripade jakou konzoli na to jejich blbnuti. :nevim: Nevim ani, co vse je k tomu potreba. A jestli to ma vubec cenu kupovat.

Záleží jaký Xbox chcete koupit..pokud novinku Xbox one nebo trochu starší 360…
To co děvčata chtějí je k Xboxu Kinect..který snímá postavu a tak hrají celým tělem.
Ten se kupuje buď v setu s xboxem nebo zvlášť a pak ještě tedy hry na Kinect nebo ovládáč

MartinKa36
Závislačka 3447 příspěvků 25.11.18 23:07

Jsou 3 verze, XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, první z nich umožnuje připojit Kinect, ale neprodává se její nástupce je ONE S. Kinectových her je na xbox one asi 9 a je to mrtvá technologie tak bych to neřešil, ale pokud koupíš starší bude bez záruky, zbývá XBOX ONE S a X x má vyšší výkon a umožňuje hrát hry v rozlišení 4K, XBOX ONE S pouze ve full HD. Na všechny konzole fungují stejné hry. Co se týče dalšího vybavení budeš potřebovat ještě jeden ovladač aby mohly hrát holky současně, ten stojí 1100,– na taneční hry se na snímání pohybu používá místo kinectu telefon. A budeš potřebovat hry ty buď koupíš nebo si pořídíš předplatné xbox live a každý měsíc dostaneš do sbírky 4 starší hry které si můžeš stáhnout.

Příspěvek upraven 25.11.18 v 23:09

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 25.11.18 23:07

My si ted kupujem pro sebe s manzelem, hrajeme oba hodne - cili ta investice pro nas smysl ma. Pro dite bych se na to asi uprimne receno vykaslala, je to hodne penez a a za chvili je to dost mozna omrzi. Cenove jsi spravne, pocitej ale spis s tou horni hranici. Krome konzole a her potrebujes jeste ovladace, v baleni byva jeden, pokud chteji holky hrat spolu/proti sobe, potrebujes jeste jeden (obycejnej za cca 1000). Plus samo TV, na kterou lze konzoli pripojit. My kvuli konzoli kupovali 50palcovou vymazlenou televizi, ale kvuli holcicimu obcasnymu hrani to zcela jiste potreba neni :mrgreen:

Malike
Extra třída :D 11888 příspěvků 25.11.18 23:10
@MartinKa36 píše:
Jsou 3 verze, XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX ONE X, první z nich umožnuje připojit Kinect, ale neprodává se její nástupce je ONE S. Kinectových her je na xbox one asi 9 a je to mrtvá technologie tak bych to neřešil, ale pokud koupíš starší bude bez záruky, zbývá XBOX ONE S a X x má vyšší výkon a umožňuje hrát hry v rozlišení 4K, XBOX ONE S pouze ve full HD. Na všechny konzole fungují stejné hry. Co se týče dalšího vybavení budeš potřebovat ještě jeden ovladač aby mohly hrát holky současně, ten stojí 1100,– na taneční hry se na snímání pohybu používá místo kinectu telefon. A budeš potřebovat hry ty buď koupíš nebo si pořídíš předplatné xbox live a každý měsíc dostaneš do sbírky 4 starší hry které si můžeš stáhnout.Příspěvek upraven 25.11.18 v 23:09

Dá se stále koupit 360 s roční zárukou která se dá prodloužit…jsou na to i levnější hry.

MartinKa36
Závislačka 3447 příspěvků 25.11.18 23:10
@Malike píše:
Záleží jaký Xbox chcete koupit..pokud novinku Xbox one nebo trochu starší 360…
To co děvčata chtějí je k Xboxu Kinect..který snímá postavu a tak hrají celým tělem.
Ten se kupuje buď v setu s xboxem nebo zvlášť a pak ještě tedy hry na Kinect nebo ovládáč

Kinect je nahrazen telefonem …

Malike
Extra třída :D 11888 příspěvků 25.11.18 23:12
@MartinKa36 píše:
Kinect je nahrazen telefonem …

Aha..mám 360..tak s kinectem.

janet9
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 25.11.18 23:22

Teda lidi, pocitala jsem spis s tou dolni hranici ceny. :roll: Na to jejich obcasne blbnuti se mi nechce investovat takova palka. To by me vyslo tak na 10 tisic :lol: . Zlaty PS tenkrat za 5 tisic. :D :mrgreen:

Malike
Extra třída :D 11888 příspěvků 25.11.18 23:29
@janet9 píše:
Teda lidi, pocitala jsem spis s tou dolni hranici ceny. :roll: Na to jejich obcasne blbnuti se mi nechce investovat takova palka. To by me vyslo tak na 10 tisic :lol: . Zlaty PS tenkrat za 5 tisic. :D :mrgreen:

Tady seženete levné s roční zárukou https://m.konzoleahry.cz/…-250gb-p228/
Tady hry na Kinect

https://m.konzoleahry.cz/hledat/?…
A tady Kinect

https://www.prokonzole.cz/…enzor-cerny/
A hry
https://www.prokonzole.cz/x360/
Je to nejlevnější a stále dobrý co na trhu najdete.

janet9
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 25.11.18 23:34

@Malike To by slo. :) :potlesk: A co ta pamet 250GB. Staci to v pohode?

MartinKa36
Závislačka 3447 příspěvků 25.11.18 23:38

@Malike spousta her na xbox 360 a na starej xbox funguje i na xbox one (seznam je tady https://www.xbox.com/…ompatibility ) takže můžeš kupovat starší levnější hry, a dokonce mají hry lepší grafiku , seznam se postupně zvětšuje. Jedinej důvod pro koupi xbox 360 je Kinect protože je na něj hodně kinectových her a ty asi nikdy nebudou kompatibilni s one.

@janet9 PS xbox nedavej dětem ale tatínkovi kterej jim ho bude půjčovat lip se to bude zakazovat :)

Malike
Extra třída :D 11888 příspěvků 25.11.18 23:39
@janet9 píše:

Pokud budete kupovat cd kam se bude ukládat hra tak ano..pokud si budete kupovat a stahovathry na Xbox live tak po čase asi ne.Zalezi jak velké pařmenky to jsou :lol:
Ale na těch stránkách kupuji hry na Xbox velmi levné..tak nemám potřebu stahovat.Je to jako s počítacem.
Jen dodám.. rozhodnete se rychle..docela dost lidí tam teď nakupuje a jsou to kusovky.

Malike
Extra třída :D 11888 příspěvků 25.11.18 23:43
@MartinKa36 píše:
@Malike spousta her na xbox 360 a na starej xbox funguje i na xbox one (seznam je tady https://www.xbox.com/…ompatibility ) takže můžeš kupovat starší levnější hry, a dokonce mají hry lepší grafiku , seznam se postupně zvětšuje. Jedinej důvod pro koupi xbox 360 je Kinect protože je na něj hodně kinectových her a ty asi nikdy nebudou kompatibilni s one.@janet9 PS xbox nedavej dětem ale tatínkovi kterej jim ho bude půjčovat lip se to bude zakazovat :)

Já uvažovala nedávno nad koupí Xbox one nebo 360 a pro mě je lepší ta 360 s kinectem pro sport..jinak zas tak moc nehrají.
Jak to má zakladatelka nevím..ale cenový rozdíl tam je velký.

MartinKa36
Závislačka 3447 příspěvků 25.11.18 23:47
@janet9 píše:

Staci to, jen bych doplnil že na ten disk se daji uložit i hry z DVD když to děti poškrábou tak si xbox jen ověří že je v DVD originální hra a načte ji z hardisku, jinak ta cena nic moc proč dávat 4000,– za xbox 360 s kinectem když je možné koupit xbox one za 5000,– a navíc s dvouletou zárukou a občas I levněji, a navic xbox one přehraje blueray, a je na něj lepší minecraft. :)

janet9
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 25.11.18 23:48

@MartinKa36 To by asi nebylo potreba davat tatinkovi. Obe jsou dost sportovne i casove vytizeny a je to jen na hrani pres zimu a pri osklivem pocasi. Lepsi, nez cucet do mobilu. :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >