Co proti komárům do bytu

286
29.7.21 09:23

Co proti komárům do bytu

Maminky, máme objednané sítě do oken, ty budou ale až v září kvůli atypu oken.

Dneska nás komáři postipali fest, vzhledem ke 4 metrovým stropum je nemůžeme ani pořádně pozabíjet.

Poradíte co do ložnice s miminkem? Kouakala jsem na různé lampy, ale nemají vůbec recenze případně špatne.

Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2893
29.7.21 10:01

My máme v ložnici difuzer od Frosche, vůně citronela. Spime s otevřeným oknem i dveřmi, v okně máme jakous takous síť proti hmyzu. Takovou starou a poněkud vetchou, ale lepší, než nic. Co jsem ten difuzer koupila, komáři v ložnici vůbec nejsou. Loni jsme k nim vstavali často, furt nas nějaký obtezoval, letos ještě ani jednou. Postavila jsem to na skříňku hned ke dveřím, aby ten “smrad” cítili už zdálky a rozmysleli si zavčas, ze tím směrem vůbec nemá cenu litat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edit a mimco spi s nama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
29.7.21 10:11

Jinak muž už byl na ty komáry od loňska fakt hodně nas.anej a chtěl dat do zásuvky Raid, ale ukecala jsem ho, že ještě zkusíme ty tyčinky. A teď už si na nejakej Raid ani nevzpomeme, naštěstí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
29.7.21 10:29

@Semtex ahoj, moc díky! Tycinky myslíš tím difuzerem? Našla jsem tento, je to on?

Jinak jak tě to napadlo, že by to mohlo působit na komáry? :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
29.7.21 10:34

@Mamca_1234 no někde jsem slyšela, že nemají takové ty citronové vůně radi, tak jsem to zkusila :lol:

Jojo, je to přesně tenhle, existují do toho i Nahradni náplně - ten olejicek nebo co to je s novými spejlemi, tak se nemusí pokaždé kupovat nová lahvička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33922
29.7.21 10:43

Těm vonítkům moc nevěřím. Celkem se mi odsvědčily ty elektrické lampy, pozabíjí to kde jakou havěť. Ale nejdůležitější je nevětrat, když se svítí. A jak vidíš komára, jít po něm za každou cenu. (ale je to těžké, taky máme vysoké stropy).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54584
29.7.21 10:54

Nějaké ty lepící síťky bych koupila. Provizorně. Než budou ty originál. V Lidlu jsem je zahlédla. Dají se snadno přidělat a zase odstranit.
My teď máme OSB desky místo oken. Přes to ani komár a ani moucha neproletí :lol:. To můžu vřele doporučit. Nebo taky zatím provizorně síťky někde jsou dané, ať přečkáme, než budou ty originál k oknům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.7.21 15:40

My používáme ty „vonítka“. Prostě ty klasické z DMka. Ale není to na celý dům, to bych se nedoplatila. Máme to jen v ložnici a v obýváku. Za mě to funguje dobře, ale jen v menších prostorech no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
29.7.21 16:33

@mysulesklenickova zdravím :) myslis ty do zásuvky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat