Co s angínou u 7 měs. prcka?

Anonymni
1.6.09 08:15

Co s angínou u 7 měs. prcka?

Holky, co dáváte prckovi při angíně? Doktorka má plánovanou dovolenou a musela bych s ním jet k nějaké jiné. Nechci ho tahat kamsi autobusem. Oba máme pořádnou tekutou rýmu a mě pěkně bolí v krku, takže asi i jeho. Teplota mu leze navrch, zatím má kolem 37. Je nutný se jet ukázat doktorce? Verča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4858
1.6.09 08:29

Počkej,nemůžeš přeci léčit sama dítě,když nevíš co mu je 8O .Na angínu se dávají antibiotika,pokud si myslíš,že malému není dobře,k té dr. s ním jdi,určitě já bych teda jela (nebo alespon na pohotovost).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.6.09 08:34

Když byl nemocný před 2 měsíci, jen se zeptala, jestli máme doma paralen na teplotu a kapky do nosu a šli jsme. Teď mi připadá stejný. Oba pčikáme, máme rýmu a mě bolí v krku, tudíž asi i jeho.

• Nahlásit
  • Citovat
4858
1.6.09 08:38

No právě,když si nejsi jistá,tak běž k dr.Ale většinou když děti bolí v krku,mají angínu,tak odmítají jídlo.Co malý?Jí dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.6.09 08:53

Jí jako vždycky. Zavolám nějaké dětské a domluvím se s ní. Třeba ví o některé, co pacienty objíždí.

• Nahlásit
  • Citovat
1000
1.6.09 08:56

Pokud nejsi doktorka, tak přeci nemůžeš posoudit, jestli má tvé mimi angínu nebo ne. Já být tebou, tak zajedu k Mudr, i kdyby ti řekla, že máš dávat paralen a kapat do nosánku - za ten klid to stojí. Já takhle byla s malou před měsícem - podle mě byla nachlazená, dle manžela něco víc (ho bolelo v krku), tak jsem pro klid duše zajela K mudře, která naštěstí potvrdila moje slova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
1.6.09 08:59

Držím palce, ať je malý jen nachlazený bez bolesti v krku, ať nemusíte mít antibiotika. A co takhle zkusit taxíka? Vím, že je to dražší, ale pokud se s ním nechceš vláčet MHD …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.6.09 09:01

Obvolám nejbližší pediatričky, jestli nejezdí po pacientech. Fakt ho nechci tahat autobusem kamsi 20 km v takovým počasí. Pak napíšu, co jsem vytelefonovala.

• Nahlásit
  • Citovat
24324
1.6.09 09:16

Zakladatelko nedelas si nahodou legraci?To myslis vazne lecit dite sama?Kolik ti je let ze mas takove napady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14597
1.6.09 11:30

Hlavně tedy bolest v krku nemusí nutně znamenat anginu. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
1.6.09 13:55

Zakladatelko nedelas si nahodou legraci?To myslis vazne lecit dite sama?Kolik ti je let ze mas takove napady.
//Mě teda připadá normální, že se nejdřív poradí třeba tady. Taky netahám děti k doktorce s každým píchnutím, k lehkému nachlazení by třeba v čekárně mohli chytit bůh ví co ještě. Když mi připadá, že to není na doktora a potřebuju radu, tak pohledám na internetu nebo doktorce zavolám.

Martina//

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
1.6.09 14:03

Omlouvam se ale bohuzel dotaz co davate prckovi pri angine.............. V tomto pripade je to jane a pokud mu teplota leze nahoru a jeste kor u 7mesicniho mimca u malich deti se ma chodit k lekari v takovych pripadech teplota ktera stoupa.............Zubr: vidim ze deti mas starsi nez zakladatelka a to je neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.6.09 13:12

Vy jste asi většinou z města? Nedovede si představit jaký je to na vesnici, kde vám autobus jede dvakrát za den. Volala jsem dětské v nejbližším městě ta říkala, že nemocný dítě nemám nikde tahat autobusem a zajistila nám doktorku, že se přijede odpoledne podívat. Když se teplota nezvyšuje nad 37, nemám s tím nic dělat, jen odsávat rýmu. Teplota se nezvyšovala, tak je to prý obyčejný nachlazení. Ještě byla ta doktorka nepříjemná, že k nám musela. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.6.09 14:21
kattkka píše:

Je mi 36 a už jsem vychovala dvě děti co jdou právě do puberty. Po letech s dětskýma doktorama vím, že vám stejně řekne každý něco jinýho. Jeden napíše preventivně antibiotika, druhý odkáže na paralen. A jdete ke třetímu a ten studuje v knížce co na to. Myslím, že je dobrý se poptat ženských třeba tady na emiminu, co jim řekla doktorka při podobných potížím a podle toho zvážit, kam jít, kam volat, co zatím udělat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama