Reklama

Co s dětmi v létě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jahudka84
Kelišová 6600 příspěvků 20.02.17 12:40
Co s dětmi v létě?

Ahojky všem,
chtěla jsem se zeptat, jak řešíte letní prázdniny, co se týče hlídání vašich ratolestí? My máme naprosto zaměstnané a nehlídací babičky a manžel podniká, takže klasická výměna, jeden má dovolenou a hlídá a pak střídačka, u nás nehrozí. Jsou nějaké letní družiny v Praze? Případně nějaké osvědčené lesní školky nebo jak se to jmenuje? Máme děti tři a udat je na tak dlouhou dobu je i finančně dost náročné :nevim: tak budu ráda za každou radu a tip.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 20.02.17 12:44

Ahoj, podle fotky to vypadá na starší děti, co tábory? V praze jsou přímětské, synovec byl a spokojenost :palec:

jenny.fields
Generální žvanilka 24607 příspěvků 20.02.17 12:45

A jak jste to dělali vloni? Jak jste plánovali, že to budete dělat? O tom člověk přemýšlí, ne?
V Praze jsou příměstské tábory, pořádají je například DDM.
Jinak podle věku dětí mohou starší jet na tábor, nejmladší by mohla taky, jsou tábory pro takhle malé děti, ale je otázka, zda by to zvládla.
Levné to nebude, ty příměstské nebývají tak drahé.
Babičky si nevezmou ani týden? Ty máš týdnů 5, od manžela bych čekala, že si v podnikání udělá volno alespoň na dva týdny, předpokládám, že někdy to dělá, ne?

smurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 20.02.17 12:45

Vím že bývají příměstské tábory - které nebývají tak drahé, protože to je v podstatě jen od rána do odpoledne a večer jde spát dítě domů a tak pořád dokola..zkus si pohledat v googlu jestli je něco kolem Prahy. Jinak u nás na městě fungují školky i o prázdninách..

Jahudka84
Kelišová 6600 příspěvků 20.02.17 12:51

Loni ani nikdy předtím to potřeba nebyla, doteď jsem byla doma, ale už chci jít do práce. Manžel opravdu děla od nevidím do nevidím a volno neměl roky. Takže ani těch 14 dní moc reálných není. Rozhodně se s nimi nedá počítat. Na tábor jedou jeden na 10 dní a bohužel jen ti starší. Takže co se týče práce, tak budu muset pořešit i malou. Což jak jsem koukala nějakých 5-6 tis za týden… no to fakt nevím, jak pokrýt tolik dalších týdnů. Školka nám funguje jen na začátku a na konci prázdnin, ale to zase řeší jen tu malou. Na ty příměstské se určitě podívám. Asi to bude jediné řešení. Babičky opravdu ani den, natož týden. Nehlídají ani víkendy, natož všední dny. V tomto pro nás naprosto neexistují.

hofka
Extra třída :D 14973 příspěvků 20.02.17 12:53

Pří/městské tábory, myslím, že nabídka je celkem veliká, různě tématické atp. Ale taky to nebude nic levného.

Jahudka84
Kelišová 6600 příspěvků 20.02.17 12:54
@jenny.fields píše:
A jak jste to dělali vloni? Jak jste plánovali, že to budete dělat? O tom člověk přemýšlí, ne?

Plánujeme a přemýšlíme nad tím už dlouho. Právě proto jsem ještě nenastoupila nikam do práce, protože řešení se zatím nenašlo. Za peníze, které by ani hlídání nemělo význam. Nula od nuly pojde a tak nemělo cenu to víc řešit. Jenže už mě to doma štve a finance by se taky sakra hodili. Jen tohle stále nějak nevím, jak pořešit. Každý má přesně ty babičky alespoň na pár dní a to hodně pomůže.

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 20.02.17 12:57

A kolik je dětem? Nemohou starší být doma a ohlídat mladší? Nebo neudáš je ke kamarádům? Jednou jsem byla se svojí kamarádkou u její babičky.

Jahudka84
Kelišová 6600 příspěvků 20.02.17 12:59
@galantni jelenice píše:
A kolik je dětem? Nemohou starší být doma a ohlídat mladší? Nebo neudáš je ke kamarádům? Jednou jsem byla se svojí kamarádkou u její babičky.

10 + 7 + 5 - no sem tam se chvíli pohlídají, ale mít je denně samotné celý den nevím jak by dopadlo. Toho se docela bojím. Pořád nejsou tak staří :nevim:
Zatím nemají kamarády na takové úrovni.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.02.17 13:01

@Jahudka84 nemáte malé dětičky, takže příměstské tábory.. my máme dvouleťáka, jak to dáme fakt netušim :think:

Jahudka84
Kelišová 6600 příspěvků 20.02.17 13:09
@martina.se píše:
@Jahudka84 nemáte malé dětičky, takže příměstské tábory.. my máme dvouleťáka, jak to dáme fakt netušim :think:

No ono s tou pětiletou to jak koukám taky nebude jednoduchý, kam s ní :nevim: Ale je fakt, že se sem tam nějaká možnost pro menší vyskytne, ale toho dvouleťáka nezávidím :roll: Ale zase je jen jedno :-)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15629 příspěvků 20.02.17 13:09

@Jahudka84 nastoupila bych až od září, ušetříš si spoustu starostí. A problém odložíš o rok, kdy už budou děti zas o kousek větší. Ale v globále je to problém, to naprosto chápu :kytka:

Jahudka84
Kelišová 6600 příspěvků 20.02.17 13:09

Jak tak koukám na ty příměstské, tak to taky je teda pálka… okolo 1500/týden/osobu… to abych vydělávala 50 tis 8o

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 20.02.17 13:11

A co nějaká studentka z pedagogické fakulty? Jistě by si ráda přivydělala hlídáním.

Jahudka84
Kelišová 6600 příspěvků 20.02.17 13:11
@pe-terka píše:
@Jahudka84 nastoupila bych až od září, ušetříš si spoustu starostí. A problém odložíš o rok, kdy už budou děti zas o kousek větší. Ale v globále je to problém, to naprosto chápu :kytka:

To jsem udělala právě už loni :D jen se nějak nezdařilo najít práci včas… teď mám nabídku, kterou bych ráda využila, když vše klapne a prázdniny zase za rohem :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama