Co s mímem v Nera

• Otevřená skupina

Ahoj holky! není tu nějaká čerstvá maminka z Neratovic? Povozíme, pokecáme, kávička ... Je mi 25.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

17
18.6.13 21:33

Co s mímem v Nera

Ahoj, je tu ještě pořád někdo z Nera na procházku, kávu a pokec… Přistěhovali jsme se, tak hledáme nějaké kamarádky. Mám holčičku 10 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7
8.7.13 07:18

Ahojky, nejsem sice z Neratovic, ale ze sousedního Kostelce. Mám 3-měsíčního chlapečka. A hlásím se na pokec, taky tu moc nikoho neznám:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
9.7.13 11:22
@bambule81 píše:
Ahojky, nejsem sice z Neratovic, ale ze sousedního Kostelce. Mám 3-měsíčního chlapečka. A hlásím se na pokec, taky tu moc nikoho neznám:-(

No ono to tady teda moc nežije, ba právě naopak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
23.7.13 09:40

Za ty tři roky, co jsem v Nera, znám akorát cestu na vlak a do Billy :zed: Teď už se to trochu lepší, když trajdám s malou, ale uvítala bych společnost :) Prďolovi je teprve šest týdnů, takže máte obě trošku náskok, ale to neva ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
23.7.13 21:43

@břízka Na vlak sice neznám :D, ale do Billy jo. Když budeš chtít, napiš SZ, třeba něco vymyslíme :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
misssulka
3.9.13 22:36

pokec

Ahoj, já mám dcerku 1,5roku a jelikož tu bydlím 3roky, tak tady taky skoro nikoho neznám. Někdy můžeme dát kafčo a uvidíme… :)). Fajn by bylo se trochu seznámit pokecem přes e-mail…

• Citovat
  • Nahlásit
17
9.9.13 19:53
@misssulka píše:
Ahoj, já mám dcerku 1,5roku a jelikož tu bydlím 3roky, tak tady taky skoro nikoho neznám. Někdy můžeme dát kafčo a uvidíme… :)). Fajn by bylo se trochu seznámit pokecem přes e-mail…

ahoj,
jestli chceš napiš e-mail do SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
misssulka
15.9.13 21:34

Ahojky, prosím tě, co je myšleno tím SZ?? Jsem asi nějak mimo :))

• Citovat
  • Nahlásit
17
15.9.13 22:47
@misssulka píše:
Ahojky, prosím tě, co je myšleno tím SZ?? Jsem asi nějak mimo :))

To je v poho, myšleno do zprávy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
misssulka
16.9.13 10:36

:) můj e-mail: missulka@seznam.cz, tak se ozvi - budu se těšit :)

• Citovat
  • Nahlásit
4.1.14 10:26

Maminky v Nera

Ahoj ženy, teď v březnu 2014 mám termín a taky hledám nějakou spřízněnou maminku, protože tu nikoho takového za ty dva roky neznám… Jste tu ještě? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
6.1.14 13:23

Ahoj holky ja jsem z Predboje to je 4km od Nera jsme tu kratce cca 6mesicu mam 3leteho Matyska a 3mes. Agatku…date nektera kavu ci pokec? do Nera jezdime nakupovat kazdej druhej den ;))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.14 22:38

Ahoj mmiško, já jsem zatím tragická než budu na mateřské (cca od 5.2.), přes týden jezdím pracovat do Prahy a doma jsem až na večer… ale pak :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
8.1.14 10:30

Fajn ;) tak az budes na materske tak se urcite ozvy ;) ja jsem kazdy den do tech 15h sama jen s Agstkou Maty chodi do Kojetic do skolky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.14 21:04

Ahoj maminy, jestli je tady pořád někdo z Neratovic na kávu, pokec a hlavně procházku s kočárkem, tak bysme se rádi přidali :) Je mi 27 a mám 13měsíčního Matýska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny