Co s pečeného krůtího masa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drewlet
Závislačka 4567 příspěvků 18.02.17 22:37
Co z pečeného krůtího masa ?

Potřebuji radu. Upekla jsem krůtí maso, ale nechutná nám. Mám ho ještě asi půl kila. Přece to nevyhodím. :nevim: Máte nějakou inspiraci, co s ním?

Příspěvek upraven 18.02.17 v 22:53

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28932 příspěvků 18.02.17 22:39

Z pečeného masa :zed:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 18.02.17 22:42

Sekanou. Smíchat ještě s nějakým tučnějším masem, asi nejlépe vepřovým, příp. trochu slaniny, cibuli, strouhanku, vajíčko, okořenit a upéct. :mavam:

drewlet
Závislačka 4567 příspěvků 18.02.17 22:43
@Burj Chalifa píše: Z pečeného masa :zed:

klídek, neučím češtinu :mavam:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28932 příspěvků 18.02.17 22:44
@drewlet píše:
klídek, neučím češtinu :mavam:

Ne, Ty ji hlavně neovládáš. Učivo základní školy.

Doctus
Závislačka 4368 příspěvků 18.02.17 22:44

@Burj Chalifa
Má pravdu ten chlapec. :mrgreen:

Odpověděl bych typickou frází jednoho vyučujícího Nerozumím vaší otázce:lol:

Ale k věci… Co takhle rizoto, nebo se pokusit to smíchat se zeleninou (vytvořit tím obdobu ragú) a k tomu uvařit těstoviny. :palec:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 22:44

Rizoto?

amylon
Kecalka 255 příspěvků 18.02.17 22:49

Udělala bych z(!) toho omáčku na špagety-na oleji cibulku, česnek na malé kousky, k tomu na drobno nakrájené maso, passatu a hodně koření-tím by se i ztratila chuť, která vám nechutná :D. Já to chápu, krůtu nerada.

drewlet
Závislačka 4567 příspěvků 18.02.17 22:49

Asi udělám tu sekanou. :palec:

drewlet
Závislačka 4567 příspěvků 18.02.17 22:51

Děkuju všem. :kytka:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 18.02.17 23:00

@drewlet Tak dobrou chuť :) Ještě aby nedošlo k mýlce, to vepřové bych doporučovala taky předem upéct a pak teprve smíchat (a dopéct v šišku).

Adlita
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 23 inzerátů 18.02.17 23:03

Pokud ti to nechutna, tak to nejez ;-) Me neni lito vyhodit neco, co mi nechutna. Jenom zakryjes opravdovou chut necim jinym, ale stejne to snis. No nevim… Nejsem priznivcem vyhazovani/plytvani a uz vubec ne masem (zvire muselo kuvli tomu zemrit), ale fakt bych nejedla neco, co mi proste nesedne. Nemas pobliz nekoho, kdo by to snedl s chuti, komu to muzes dat? To mi prijde jako nejlepsi reseni.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 18.02.17 23:33

@Adlita Já bych to tedy nevyhazovala. Kdyby to nebylo dobré proto, že to bylo zkažené, spálené, nebo něco takového, tak dobře, ale takhle mi to připadá škoda. Pečené samotné krůtí má prostě takovou specifickou chuť, třeba jako králík, který taky každému nesedne, bývá často vysušené, ale není na něm nic špatného. Vůbec bych se nerozpakovala ho dál zpracovat. :nevim:

yse
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 18.02.17 23:57

@Burj Chalifa :potlesk:

Kelsey
Hvězda diskuse 44745 příspěvků 19.02.17 07:31

Kdyz delam jakekoli pecene maso, tak decka rikaji at jim udelam tortilu.
Nakrajim cerstvou zeleninu ochutim, to maso nakrajim, pred podavanim ohreju.
V mikrovlnce ohreju tortilu pak ji potru kdyz, chteji dresingem lehce na to pruh masa a zeleninu, zamotam, spodek dam do alobalu at se jim to lip drzi.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >