Recepty na Smoothies

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Korin
Kecalka 309 příspěvků 17.02.17 10:09
Recepty na Smoothies :-)

Ahojda, prosím o doporučení www stránek, vlastní recepty či kniha?? díky :mavam:

Reakce:
vladěn
Závislačka 2625 příspěvků 17.02.17 10:59

Zkus Brydovou. Ta má na svých www starankach hromadu receptu na smoothies.

enovotna
Povídálka 14 příspěvků 28.02.17 15:40

Kniha - České smoothie od Kateřiny Kuranové :) Má i blog (www.smoothcooking.cz) a já ji mám velmi ráda :) JInak mé nejoblíbenější smoothies jsou: banán, mango, voda/ kokosová voda/ mandlové mléko a druhé: špenát, banán, kiwi, pomerančová a citronová šťáva a kousek zázvoru :) Mňam :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >