Reklama

Dát do dortu s fondánem ovoce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SussiK
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 17.02.17 17:19
Dat do dortu s fondanem ovoce?

Ahojky, pecu dort potahovany fondanem, dovnitr davam krem z mascarpone, navrch maslovy…chtela bych dat dovnitr i jahody, ale otazka je, jestli se mi to neroztece? Poradite prosim? Dort bude lezet ca den v lednici
Diky :kytka:

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44233 příspěvků 17.02.17 18:14

My meli naposled dvou patrovy Ledove kralovstvi potah.
Jedno patro byl kremovy klasika (piskot orechovy a kakaovy, krem vanilka a kakao), ze my ty obycejne dorty milujeme.
A horni patro byl asi nejaky tvarohovy krem a v nem tusim mandarinky byly. My tak vzdycky mame dort, ze nas se sejde kolem 15-20 kazdy ochotna obe verze a neco se jim da dom a je po dortu.
Uz v te ovocne casti meli i jahody.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 17.02.17 18:36

Ja davam ovoce do dortu vzdy. Akorat se musi udelat „mantinely“ z maslovyho kremu nebo tam nacpu i odrezky, aby se ovoce nedostalo do kontaktu s fondanem…

SussiK
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 17.02.17 18:40

Okej, diky, zkusim :pankac:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 30 inzerátů 17.02.17 18:49

Vždycky dávám do dortu ovoce s krémem z mascarpone a šlehačky, navrch krémem jen tak políznu, když mi zbyde a pak dávám potahovku.

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 18.02.17 09:57

Taky jsem tak dělala, dovnitř jsem dala zavařené jahody a nic se tomu nestalo, ani se to nezoteklo, jen trochu pustily barvu

Kelsey
Hvězda diskuse 44233 příspěvků 18.02.17 12:10

My meli cerstve jahody, ze to vyslo v kvetnu, kdyz zacinaly cerstve jahody. Ale my delame mix, tak aby si na dortu nasel kazdy to sve co rad.

SussiK
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 20.02.17 01:20

Tak dort se povedl superove, nikde nic nevyteklo :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama