Co se s sebou do nemocnice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
125
28.11.15 13:03

Co s sebou do nemocnice

Ahoj :mavam: za měsíc jdu rodit do porodnice Motol, a chtěla bych se zeptat maminek co tam rodily, nebo budou rodit, co vše si s sebou sbalit pro mě, a pro mimčo, nechci tam s sebou tahat zbytečné věci, které ani nevyužiji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20768
28.11.15 13:24

Dostaneš od nich seznam. Vcelku sedí. Na dítě nepotřebuješ nic. Pro sebe vložky dají ti jen jeden balík a dost ručníku. Pantofle co se dají povolit, já otekla a musela chodit bosa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5875
28.11.15 13:57

Vše dostaneš, já mám v tašce jen župan, kalhotky, podprsenky balík vložek mi vydržel i minule na celý pobýt, přijde mi zbytečný nosit další, boty, hygienické potřeby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5511
28.11.15 14:31

Několik ručníků, balík vložek (jeden dostaneš, ale nevíš, kolik budeš potřebovat), jednorázové kalhotky, kojící podprsenky a vložky do podprsenky, pantofle do sprchy (počítej s tím, že je pak vyhodíš) a pantofle na normální chození, krém na ruce a běžnou hygienu.

Po zkušenostech bych si vzala ještě vlastní oblečení na miminko, byl ho tam dlouhodobý nedostatek.

Dostaneš pleny, základní kosmetiku na miminko, balík vložek a noční košile (to považuju za největší benefit celé porodnice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20768
28.11.15 15:12

A jídlo, bože jaký já měla po porodu hlad, dali mi teda „večeři“ která je pokaždý studená, ale tělo si po porodu žádalo více, naštěstí mě zachránila spolubydlící.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
28.11.15 15:18

Děkuju holky, absolutně jsem neměla páru :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
28.11.15 17:44

Ja rodila ted v srpnu a vzala bych nejaky obleceni na mimco, skoro nic tam nemeli nebo sileny velikosti a ve spatnem stavu. Jinak jeste bych vzala lzicku, kdyby sis brala jogurty a tak na pokoj. A neco na zadecek pro mimco (ideal bepanthem - je i na bradavky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20768
28.11.15 18:09

Za nás Bepanthen dávali :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
28.11.15 19:22

Moc dekuju, jen se chci ještě zeptat, co vse je potřeba vyřídit před porodem a po něm? Vím že musim než porodim vyřídit rodný list pro mimco, a až se narodí zajít do zdravotní pojišťovny vyřídit kartičku nebo ještě před porodem? A jak je to s dětskou lékařkou? Staci když zavolam dětské lekarce v místě mého bydliště, a domluvim se s ní kdy mám termin porodu a pak až se mimco narodí ji, akorát zavolam a domluvim se s ní na první kontrolu? :-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.22 19:17

Dobry den, maminky. Pristi tyden nas s dcerou ceka nosni mandle. Seznam zakladnich veci jsem si nasla na strankach nemocnice, ale zajimalo by me, zda ji mohu vzit nejakou hracku. Napr. plysaka a knizku nebo nejakou hru, panenku… Chteji to nejak dezinfikovat? Pro nekoho je to mozna hloupy dotaz, prede dvema lety bych to neresila, ale v nasi nemocnici stale plati zakaz navstev a koronavirus spoustu veci zmenil. Dekuji za kazdou odpoved.

• Citovat
  • Nahlásit
11746
7.5.22 19:28

Zavolej si na oddělení

na orl dřív nebyl problém brát si osobní věci, jak píšeš, koronáček vše změnil

Držím palce, ať jste v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...