Porodnice Praha - kam?

26
19.11.15 07:55

Porodnice Praha-kam ?

Zdravím. Chtěla jsem se zeptat jakou porodnici v praze by jste doporučili? Byla jsem rozhodnuta pro Podolí, ale zjistila sem že v mém terminu maji plánovanou uzavirku porodnich sálu :( takže ani nezaregistruji na ty terminy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13615
19.11.15 08:01

A co od té porodnice očekáváš? Nejlepší neonatologickou péči? Ochotu poslechnout přání rodičky? Přítomnost otce u císaře? Hezký interiér (ale to bys nevolila Podolí)? Trochu se popiš. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19218
19.11.15 08:14

@An Dy Záleží na tom, co od porodu očekáváš, jaké máš požadavky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
19.11.15 08:16

Ja za sebe mohu doporucit Apolinare :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
19.11.15 08:23

Přesně tak, je třeba si stanovit priority. A potom se dál rozhodnout. Nedá se něco jen tak doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 08:30

@An Dy Pokud chceš intimní prostředí, soukromí, třeba možnost mít dulu, Apolináře ne (rodí se v boxech oddělených závěsy s max. jednou osobou jako doprovodem, na „čekanky“ nesmí partneři, jakmile je tam jiná maminka, duyl nemají rádi). Taky ne Vinohrady ani Bulovku… takže toho moc nezbývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
19.11.15 08:32

Nepotřebuji žádny extra přepych. Své první dítě sem rodila na mini městě v nemocnici. Jde mi hlavně o vlídný a profesionální přístup jak ke mě tak i k dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
19.11.15 08:41

Já budu rodit v Thomayerce. Četla jsem hodne rezenci a ne všechny byly uplne kladne, ale rodilo tam par kamaradek a porodnici chvalily. Ono je vsude neco :) Ale uz jsem tam byla v poradne a pristi tyden me čeká predporodni kurz a musim rict, ze zatim byli všichni moc mili. Teda kromě recepční - ta je na ránu :mrgreen: Ale tu pri porodu potrebovat nebudu ;) Nevim kdy mas termin, ja budu rodit v lednu a je tam plánovaná rekonstrukce, takze všechny rodičky budou po 2 na nadstandardech bez příplatků. Ja nadstandard chtela, ale sama :zed: No třeba budu mít štěstí na nějakou fajn babu :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19218
19.11.15 08:45
@An Dy píše:
Nepotřebuji žádny extra přepych. Své první dítě sem rodila na mini městě v nemocnici. Jde mi hlavně o vlídný a profesionální přístup jak ke mě tak i k dítěti.

Já byla 2× u Apolináře a dvakrát za mě maximální spokojenost. Ale nejsem extra náročná, stačí mi, když se se mnou jedná slušně a když se mnou personál komunikuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
19.11.15 09:09

Registrovala bych se k Apolinari a vybirala bych stredoceskou porodnici s dobrou povesti (Neratovice, Pribram…), kde se registruje az ve tretim trimestru. Kdyby neco, budes mit odbornou peci u Apolinare a kdyz bude vse ok, muzes odjet do klidu male porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
19.11.15 09:09

Registrovala bych se k Apolinari a vybirala bych stredoceskou porodnici s dobrou povesti (Neratovice, Pribram…), kde se registruje az ve tretim trimestru. Kdyby neco, budes mit odbornou peci u Apolinare a kdyz bude vse ok, muzes odjet do klidu male porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 09:12

Za mě Motol, byla jsem tam dvakrát a i potřetí jsem se registrovala.
Skvělej přístup, nikdo mi nic nenutil, manžela jsem měla pořád u sebe a všichni z personálu byly moc milí.
Tak snad to do třetice bude stejné :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
19.11.15 09:13

Já jsem si TP kvůli odstávce přepsala o den, s klidem jsem se zaregistrovala, a pak jsem stejně rodila úplně jiný den.

Jinak bych šla do Apolináře.. Kdyby nevyšla registrace, tak bych to nehrotila, a šla bych na nejbližší Bulovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13615
19.11.15 09:28
@An Dy píše:

Pak bych zase jela do mini města. V Praze je moc lidí a nikdy na takový přístup, jako jsi možná zažila, nemůžeš spoléhat. Můžeš narazit na super směnu se samými sluníčky, ale jinde bude nejspíš větší šance a jistota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
19.11.15 09:33

Já byla vždy (3×) u Apolináře. A za mě velká spokojenost!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama