Porod v sedě - Hořovice

18.11.15 20:56

Porod v sede - Horovice

Ahoj, v Horovicich jsem dvakrat rodila a chystam se po treti. Porody v ramci moznosti probehly rychle. Ale vzdy pri vrcholnem tlaceni, me ustoupily kontrakce. Byly najednou slabsi, ale stejne jsem tlacila co to slo a ono to slo, jednou me strihli a po druhy jsem se natrhla. Rikam si, ze treba jeste nebyl ten spravny cas tlacit, kdyz rikali ze mam. Ze treba tim ze mi praskly vodu se urychlovalo neco, co melo jeste cas. U druhyho ditete mi do dalsi kontrakce zustala hlavicka na pul cesty, tak ze pak mela zanet spojivek. To si aspon rikam, ze chudinka byla vmackla v nemensim miste dve minuty a proto mela zanet spojivek.
Mate nekdo zkusenost, jak moc v nemocnici brmlali nad tim ze chcete rodit v sede? Chtela bych co nejlepsi porod pro mimi, prirozeny odtok vody, tlacit az budu chtit a dat moznost miminku s pomoci gravitace v pohode udelat otocku s vysupem :-) u prvniho mi skakali po brise a tlacila jsem bez kontrakce, i kdyz mi dali oxitocin, stejne nepomohl. Chapu ze jsou situace, kdy je vsechno jedno a mimi musi rychle ven aby bylo v poradku.

Kazdopadne Horovice chvalim a jinam bych nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

854
18.11.15 21:02

@amer.kokrspanel zánět spojivek byl, protože byl přítomen streptokok? Na to mě upozrnoval gynekolog, že pokud je žena pozitivní na streptokoka. Zkušenost nemám, ale na většině stránek porodnic píšou, že třeba umožnují zvolit rodičce polohu, ale realita myslím, že je jiná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 21:29

Ne, zadnyho streptokoka nemela. Rekli mi ze v porodnich cestach asi otevrela oci a tim to je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
18.11.15 22:10

@amer.kokrspanel mně gynekolog tvrdil, že právě zánět očí, když mimčo dostane, tak kvůli streptokokovi, tak nevím. Tak ono je v pochvě mnoho bakterií.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 10:43

Ja tam rodila loni a PA mi tehda rikala, ze si me na finalni zatlaceni stejne doktorka presune na kozu do polosedu. Ale myslim, ze jsem nekde cetla i o zkusenosti porodu na stolicce nebo na zinence. Je mozne, ze zalezi na doktorovi a na prubehu samotneho porodu.

Ted me tam ceka druhy porod a sama jsem zvedava kde skoncim :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama