Co se dá upéct hodně dopředu?

129
30.4.16 13:47

Co se dá upéct hodně dopředu?

Ahoj holky, tak mě takhle na sobotu asi trochu chytají roupy, ale přemýšlím, co se dá kromě perníčků upéct hodně dopředu? Za 2 měsíce máme svatbu pro 100 lidí a připravujeme si raut sami, tak se hodí všechno co se dá udělat dopředu:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11365
30.4.16 13:52

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 17:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
30.4.16 13:56

Svatební cukroví. Já pecu tak měsíc a půl před vánocema a pak těsně před plnim krémem a zdobim. Ale některé druhy cukroví se ani neplní tak třeba takové. Např kokosky, pusinky. Dopředu si pecu Linecké apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
30.4.16 13:59

@Mumugirl makronky…ty jsou uzasne, momentalne desne in a vydrzi naplnene v mrazaku x mesicu, jen se vyndaji a v lednicce rozmrazi :) jinak pusinky, linecke korpusy, linecke kosicky apod take

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
30.4.16 14:00

@Meluzinecka @Petra131 @Taciras a něco nemrazitelného?:D Mrazák máme, ale úplně plný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54949
30.4.16 14:06

Nene jen na svatbu nic mraženého.
To je tak pro ostudu, bude to nacichle mrazakem.
Není nad čerstvé. Asi bych buď slevila s počtu hostů nebo si čerstvé cukroví zaplať.
Ať pak neresis pomluvy co za nedobré mrazem prejite cukroví to máš.
Rozmrazene budiš v rámci male rodine oslavy, ale ne ba svatbe a když už děláte svatbu jak zájezd, tak se vším všudy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
30.4.16 14:08

@Kelsey Mrazit právě nechci:-)) Vymýšlím jestli existuje něco, co vydrží dlouho dobré samo o sobě:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
30.4.16 14:13

@Kelsey nevim co teda skladujes v mrazaku ty, ale ja mam mrazak cisty a davam tam vse v plastovych boxech a nikdy mi nic nesmrdi :) jsem cukrarka a mrazim i zakusky, zbyle cukrovi apod a vse je naprosto stejne po rozmrazeni, napr rolady a podobne.

@Mumugirl pokud mimo mrazak tak to same, lze dopredu napect korpusy z ruznych tukovych test, kosicky, pusinky, i ty makronky bez naplne maji pri spravnem skladovani dobrou trvanlivost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
30.4.16 14:14

@Mumugirl nemyslela jsem zmrazit to linecké. Já si to upecu, dám do krabice, a ulozim v chladu, pak tak týden dva před plnim kremen a zdobim čokoládou, plněné marmeládou vydrží déle. Hlavně dobře uložit at to něčím nenacichne. A pusinky nebo kokosky se zmrazit nemusí, vydrží dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
30.4.16 14:18

Taky bych nic z mrazáku na svatbu hostům nedala. Je to vždy poznat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54949
30.4.16 14:21

@Meluzinecka
Ale tak pro svoji potřebu od vánoc taky zamrazim, ale na svatbu bych to teda nedala.
Přijde mi to hnus. Čerstvé cukroví je prostě čerstvé.
Poznám i mražený oběd (to u nás s jen manžel, rozmrazene jídlo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
30.4.16 14:39
@aleba píše:
Taky bych nic z mrazáku na svatbu hostům nedala. Je to vždy poznat :nevim:

Já taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
30.4.16 14:41
@Meluzinecka píše:
@Kelsey nevim co teda skladujes v mrazaku ty, ale ja mam mrazak cisty a davam tam vse v plastovych boxech a nikdy mi nic nesmrdi :) jsem cukrarka a mrazim i zakusky, zbyle cukrovi apod a vse je naprosto stejne po rozmrazeni, napr rolady a podobne.

Dej si tam něco uzeného, je jedno v čem a cítit to budeš :) Prostě jsou věci, co jsou cítit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4869
30.4.16 14:44

Normálně linecké, kokosové tyčinky, čokoládová kolečka, medová kolečka, ořechové trubičky, pusinky, kokosky, laskonky. Všechno suché neplněné vydrží v uzavřených plastových nádobách v pohodě, ale je pravda že na podzim v chladu na balkoně, ale myslím že i sklep by šel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
30.4.16 14:47

@zvidavajanca vzhledem k tomu, že to logicky cítit nechci, tak tam smrduté věci nedávám, chápete už? :roll: Dávám to mrazáku jen másla, zbytek krému, ořechy, ovoce apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat