Co se sousedy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimi34
Nováček 5 příspěvků 16.02.18 13:27
Co se sousedy?

Dobrý den, prosím vás o radu…před měsícem jsme se prestehovali do najemniho bytu(dum ma byty 2 a zároveň 2 majitele) nad nami nydli jeden z majitelů…Jeho pani, doslova nosí frňák nahoru…nepozdravi, ignoruje…Pořád mlátili vchodovymi dveřmi(budili mi tím dceru které budou 2 roky, po obede, a vecer) přítel se tedy naštval a jelikoz s pánem se nepotkame a s jeho pani se mluvit neda, dal na dvere ceduli, ze nam tema dverma budi dítě…Dostala jsem dnes od pána vynadáno, ze mu to na jeho dvere nemáme lepit(to chápu, ale jak to jinak udelat?) Máme společnou zahradu, oni maji na auta garáž, my stání na zahradě…paní si parkuje jak se jí zachce, i před naše auta, tak ze nemůžeme vyjet…prosím vás, stve mne to vsechno zbytečně, nebo by vás to štvalo taky? Jde mi hlavně o princip ze se smaji nima prostě mluvit nedá…ještě jsem chtěla dodat ze jsme od nich tak o 10 let mladší, myslite ze se chovaji tak i kvuli tomu? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
elinka90
Závislačka 2542 příspěvků 16.02.18 13:35

S takovými lidmi se nic dělat nedá. Oni jsou tedy majiteli a vy jste v podnájmu u jiného majitele?

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 16.02.18 13:36

Odstěhuj se na samotu. Budeš mít klid.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 13:37
Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 16.02.18 13:38

Komu ten dum patri? Pokud druhy najemce porusuje nebo narusuje prava druheho, obratila bych se na majitele/prona­jimatele.
Bouchani dveri muze byt provokace, na tu bych nereagovala, pokud by se to nedelo po 22h.
Pokud by mela zaparkovano tam, kde nema, sla bych ji upozornit, ze potrebuji zaparkovat. Ale vse bych resila ve vsi slusnosti. Pripadne bych si rozhovory nahravala.
A pokud by delala dal vyslovene naschvaly, obratila bych se na toho majitele.

Kelsey
Hvězda diskuse 44893 příspěvků 16.02.18 13:41

Vy nemate na pana majitele mobil?
Papir byla zbytecna provokace. Dalo se vyresit telefonem.
Bydlet u nekoho je vzdy loterie.
Bud si chlapi sednou u flasky a proberou vse. Pokud jde o chlapa, tak se da lip domluvit. Ale zalezi, jak moc ho hvezda nafoukana ovlivnuje. Chlapi resi problemy po jejich. Hledala bych jine bydleni. Nebo reseni nemuset byt v najmu, jako rukojmi nekoho.

Kristyna_ww
Kecalka 285 příspěvků 16.02.18 13:43

Řešila bych to s majitelem vašeho bytu. Ale je dost možné, že to dělají naschvál právě jemu, protože je štvou nájemníci.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 13:52

Já bych také nebyla nadšená, kdyby mi někdo něco lepil na dveře…Lepili jste izolepou? Každý to navíc četl, kdo šel okolo, to se nedělá :nevim: To je zbytečná provokace, jak píše Kelsey. A kdybys zazvonila u dveří, tak přece jsi to paní mohla říct-to myslíš, že by ti přibouchla dveře pod nosem a nevyslechla tě, když jim platíte a potřebují vás? :nevim: Jak píše Kelsey, existuje tedy telefon, dopis, a pán přece někdy bývá doma? Víkend, večer, potkáváte ho? :nevim: Jinak, jak nedá se s nimi mluvit-když jste nájemníci, promluvit s vámi musí, platíte jim :) Takže asertivitu a osobně promluvit, dát si schůzku

Příspěvek upraven 16.02.18 v 13:53

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 16.02.18 13:52

Teď si dovolili bouchnout sousedi dveřmi od svého bytu…

Asi jim taky půjdu nalepit cedulku na dveře, co si to dovolili, že mi tu spí dítě :roll: :roll:

@mimi34

Bydlíš v domě, kde nejste sami, tak prostě občasný hluk budeš muset snášet.
Přijde mi, že hledáš problémy tam, kde vlastně ani nejsou…

medunka23
Kelišová 7135 příspěvků 16.02.18 13:53

Šla bych za tím, s kým máte sepsanou nájemní smlouvu a řešila bych hlavně parkování, triskani dveří neovlivnis. Ale vše bych řešila nejdříve ústně v klidu a slušně, pokud by to bylo stále stejné a parkování máte zakotvené v nájemní smlouvě, napsala bych to písemně a odvolala bych se na smlouvu, pokud by se nic nedělo dál, poslala bych další dopis se žádostí o snížení nájmu. Ale příprav se, že bude peklo a budete se muset stěhovat. Třeba paní majitelove vadí dvouleté dítě…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 13:56
@Šmoulice píše:
Teď si dovolili bouchnout sousedi dveřmi od svého bytu…

Asi jim taky půjdu nalepit cedulku na dveře, co si to dovolili, že mi tu spí dítě :roll: :roll:

@mimi34

Bydlíš v domě, kde nejste sami, tak prostě občasný hluk budeš muset snášet.
Přijde mi, že hledáš problémy tam, kde vlastně ani nejsou…

Asi tak, i já jsem ve velkém domě, kde se bouchá dveřmi, vrtá, pouští hudba… a lidé si brání ve výjezdu aut :lol: Je to daň za to bydlet někde v bytovém domě, navíc v nájmu…Teď soused právě vrtá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 16.02.18 14:00

@mimi34 a jak nakonec vyjedete s tím autem?

Konnny
Závislačka 2578 příspěvků 16.02.18 14:03

Pokud jste v domě jen dva byty, tak bych určitě nelepila žádné vzkazy, ale za těmi lidmi zašla osobně.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 14:08

@Konnny souhlas,kdyby mi nájemníci olepovali dveře vzkazy…když paní je doma…

mimi34
Nováček 5 příspěvků 16.02.18 14:27

S autem jsme zrovna odjet nepotrebovali…je fakt ze ti co bydli nad nama jsou pribuzni majitele bytu kde jsme my…na dvere ceduli lepil pritel, rikala jsem ze je toto blbost ale fakt se s nima jinak domluvit neda, no asi nas tu hold nechcou

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >