Co se starým kočárkem?

18633
31.7.09 19:56

Co se starým kočárkem?

Milé maminky, dneska bych se od vás ráda dověděla co jste udělali s kočárkama po dětech??

Naše situace, máme dva kočáry, trojkombinaci a sporťák. Oba už toho mají hodně za sebou, ale zatím jsou funkční. Mají sice své mouchy, ale není to nic až tak zá:,–(ního (u trojky brzdí jen jedna brzda ze dvou a sporťáku se zlomila stříška). Můj manžel je ale striktně proti kupování nového kočáru, pokud se nezbavíme těch starých…a já bych na dalšího prcka (tohodle nebo kdyby nevyšel tenhle tak toho dalšího…)chtěla kočárek novej, pěknej. Co jste udělali se staršíma kočárama vy? Prodat už určo nepůjde a obávám se že možná ani darovaný by je nikdo nechtěl.
Zkusila jsem napsat do Klokánku, ale myslím že je asi taky nebudou chtít…

Kdyby došlo fakt na to že je vyhodíme… Kam? Do normální popelnice to asi nepůjde ne?

Díky za rady L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1751
31.7.09 20:02

Zkus je prodat na mmb, za pár stovek si je třeba někdo koupí na chatu, zahradu, balkon…

Hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
31.7.09 20:19

Může tatínek použít kolečka a vyrobit s klukama nějaký vozítko.
Mě se povedlo zbavit se sporťáku po dvou dětech. Fakt lidi někdy koupí věci. :-) Ale třeba za pár kaček by si někdo rád kočár na chalupu koupil.
Joo, chápu, že chceš novej. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
31.7.09 20:21

Kočárek jsem darovala na dětské oddělení do naší nemocnice. A když jsem tam nedávno byla s dcerkou na kontrole tak sestřičky říkaly,že tam pořád je a slouží ke svému účelu.Je tam už skoro 10 let :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
31.7.09 20:36

Já jsem dala inzerát v Tescu na vývěsku že daruji kočár na zahradu a za pár dní byl pryč.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
31.7.09 20:39

NO já už jsem trošku skeptik, neb já už tu trojkombinaci prodávala za 500! v bazaru dokonce už třikrát a nikdo ho nechtěl ani po jednom děcku natož teď už toho má fakt dost za sebou, ale úplně k ničemu není, jen myslím že už mám nárok na nějaký nový

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10100
31.7.09 21:37

Zkus zadat inzerát třeba sem, přece jenom teď se kupuje přes internet, než přes bazary:
http://deti.bazos.cz/kocarky/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
31.7.09 22:06

Taky bych ho asi odvezla na detske do nemocnice. Sami jsme ho kdysi vyuzili, kdyz jsem byla v sestinedeli na revizi a pritel zatim prcka vozil v kocarku po spitale, pac jinak by neusnul… takze fakt vyuziti maji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.8.09 21:37

Věnovala jsem ho na dětské oddělení. Používají ho na převážení i větších dětí, které za normálních okolností chodí, aby je sestřičky nemusely pořád tahat v náruči. Když ho tam kamarádka, která ho ode mě za tímto účelem vyprosila, odvezla, tak prý byly nadšené, jak je pěkný a prostorný. Určitě by šel ještě dobře prodat, ale takhle mě to těší opravdu mnohem víc - že pomůže dobré věci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.8.09 21:39

lacenko, kdybys měla skutečně strach, že ho NIKDO nechce, tak ti zaručuju, že když ho vedle té popelnice postavíš, za hodinu tam nebude… takhle ho „udala“ kamarádka.

• Nahlásit
  • Citovat
18633
2.8.09 21:43
Anonymni píše:
lacenko, kdybys měla skutečně strach, že ho NIKDO nechce, tak ti zaručuju, že když ho vedle té popelnice postavíš, za hodinu tam nebude… takhle ho „udala“ kamarádka.

To by nešlo :lol: Bydlíme na úplném konci malinké dědiny u frekventované silnice… Dřív než by si ho někdo stačil všimnout způsobil by dopravní nehodu :wink:

Ale ta nemocnice nezní špatně, počkám jestli se ozvou s toho Klokánku a kdyžtak ho zkusím nabídnout do děcké, nebo do Bohunic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
2.8.09 21:44
Anonymni píše:

Jo, to je asi taky fakt…

Nebo když by ho teda fakt nikdo nechtěl ani zadarmo asi by bylo dobré počkat na nějaký ten velký kontejner, co bývají na jaře a na podzim. U nás je beztak ještě probírají spoluobčané tmavší pleti, takže by jistě našel nového majitele… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
17.9.09 10:59

A jak to dopadlo?

Sporťák nám bohužel za tu dobu co stál v dílně celý obrostl mechem - plísní a tak jsem ho v Brně na sídlišti postavila k popelnicím a děj se vůle boží…

No a trojkombinaci jsem nabídla na MMB a ještě dvou bazarech za odvoz a netušila bych že o něho bude taková rvačka. Nakonec si pro něho přijeli novopečený dědeček a babička až z Olomouce, tak doufám že vnučce na zahradě dobře poslouží…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama