Reklama

Přeprava kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mufka
Povídálka 40 příspěvků 25.07.09 08:14
přeprava kočárku

Tak jsem si přečetla diskusi o hrozné zkušenosti s přepravou kočárku a zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti vy s přepravou kočárku… Chtela bych si nechat zaslat kocarek pres celou republiku a nevim, jestli vyuzit sluzeb posty nebo kuryru. Ani mi tak nejde o rychlost, jako spise o kvalitni sluzby, aby nedoslo k poskozeni kocarku. Myslite si, ze kdyz se kocar dobre zabali a pripojisti, ze je Ceska posta v pohode? Nebo byste si radsi priplatili za kuryra. Myslim, ze PPl neni ani moc drahy. Do 15 kg to stoji tusim kolem 150 kc a je to pojistene do 50 tis. Tak diky za vase nazory nebo zkusenosti. Pa Mufka :)

Reklama

Reakce:

Wendula
Kecalka 135 příspěvků 25.07.09 08:30

Ahoj, osobně bych šla do kurýrní služby, je to levnější a rychlejší - ČP ti za neskladný balík (když kočárek neposíláte v krabici) připočítá k poštovnému 480 Kč :evil:
Poštou jsem už kočárek posílala i dostala a vždycky to bylo Ok, ale co mají ten nový příplatek, tak jedině kurýra…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 25.07.09 08:31

Ahoj, já osobně bych šla do ppl. česká pošta má ve zvyku občas balík nepřivézt a pak druhý den se ve schránce záhadně objeví výzva k vyzvednutí s včerejším datem :?
PPL zavolají, domluví, dovezou.

A před pár dny manžel řešil reklamaci s ppl, posílal poměrně drahou věc, na netu byla uvedená jako převzatá a kupující nic nedostal… Během několika hodin vyřešeno, omluva a jako odškodnění jedna přeprava zdarma. To si u pošty nějak nedovedu představit.
Jen nepočítej s tím, že by u ppl zacházeli s balíkem „něžněji“, než u pošty…

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 25.07.09 08:32

Ahoj,

dle mych zkusenosti zalezi predevsim na kvalitnim zabaleni. Nemam zkusenosti s kuryrem, jen s postou, ale pokud zabalis fakt dobre, posles jako obchodni balik, priplatis za krehke, melo by to dojit v poradku.
Odkud kam chces posilat?

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 25.07.09 10:52

PPl bude asi lepší

Ale jak psala Wendula o tom připočtení si 480Kč za neskladný balík - u české pošty - tak to čumím. Já potřebovala asi před 14ti dny zjistit, kolik bude stát poslat kočárek jako neskadný balík, na dobírku a poštovné by bylo 260,–Kč, tak nevím.

Ale nic to nemění na tom, že kurýrní služba je rozhodně lepší

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 25.07.09 11:03

Verru , záleží na tom, jestli posíláš v krabici (tudíž pravoúhlé balení = bez poplatku) nebo jen zabalený kočár (nepravoúhlé = neskladný I nebo II)

No, na ten poplatek jsem zapomněla, ještě ten. Pro mě je pošta nespolehlivý moloch. A což teprve, když balík jde např. týden, to ho snad vezou na kole či co.

Sati
Extra třída :D 11521 příspěvků 25.07.09 16:03

Pracuji jako zaměstnanec jistého internetového obchodu. Kočárky posíláme denně, v krabici, přelepené, převázané - to bych doporučila, při přepravě berou za ty špagáty, když je nemáš, berou za krabici a můžou ti ji natrhnout. Posíláme PPL, doprava stojí 100 Kč. Druhý den je mají zákazníci doma. Za sebe rozhodně doporučuji PPL už jen pro ten komfort doručení až do domu :wink:

Elka01
Povídálka 22 příspěvků 25.07.09 22:46

Ahoj,

já taky doporučuji spíš kurýrní službu než poštu. S poštou mám velmi špatné zkušenosti, proto při koupi zboží v internetovém eshopu vždy volím variantu - kurýrní služba. Na příklad PPL nebo General Parcel - s něma jsem byla vždy spokojena.

Keyllah
Echt Kelišová 8901 příspěvků 05.05.15 13:37
@teep píše:
Poslat kočárek za nižší poštovné není problém se službou Zaslat.cz - jedná se o agregátor přepravy, který vám umožní dosáhnout takových cen poštovného a podmínek přepravy, které jinak od přepravců získávají jen velcí zasilatelé, kterí posílají balíky každý den. Balík můžete poslat z domova, nebo z práce, protože se jedná o přepravu zásilek ode dveří ke dveřím. Také pokud vám někdo má poslat balík z ciziny, dostanete jej přímo na adresu, kterou si určíte. A dopravce vám balík opravdu doručí, a ne že jen najdete lísteček ve schránce. Služba Zaslat.cz využívá přepravní služby více dopravců, takže si můžete vybrat přepravní službu, která vám opravdu vyhovuje. Může to být za nejlevnější poštovné, nebo nejrychleji. Standardem je také přehledné sledování zásilek. Zásilka je v systému vedena ihned od objednávky přepravy, takže nemusíte čekat, až ji tam někdo zapíše. Sledování zásilek je tak aktivní okamžitě a můžete tedy pohyb své zásilky sledovat ihned. Vyzkoušejte službu Zaslat.cz a budete mile překvapeni cenou poštovného. A k tomu žádné nošení balíku na poštu, žádné fronty na přepážce a žádné vyplňování podacích lístků nebo dodejek. 8)

Trapné…

taibi
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 05.05.15 13:54

Jako ta ženská je vážně m..gor :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >