velmi skladný kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tina1
Kecalka 479 příspěvků 26.07.09 19:42
velmi skladný kočárek

Ahoj holčiny, prosím o radu, pomalu začínám řešit kočárek,ale mám auto se strašně malým kufrem. Problém bude hlavně s výškou,kufr je velmi mělký. Poradíte prosím někdo nějaký velmi skladný kočárek? Vypadá to, že si nebudu asi moci zrovna extra vybírat. Moc děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 26.07.09 19:52

kamarádka má toyotu yaris a má airbuggy mimi. nacpe ho do kufru. malé miminko ale hodně nosila v šátku, ..

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 26.07.09 19:53

Ahoj,
záleží na tom, jestli budeš opravdu někam potřebovat převážet kočár.
Pokud jde o nákupy, doktora a jiné pochůzky, může je mimčo absolvovat v autosedačce nacvaklé na podvozek. A ten podvozek mohou být i golfky, ty jsou skladnější než kočár.
Třeba kombinace vajíčko Maxi Cosi+golfky Quinny Zapp.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.09 20:25

Do yarise se vleze i Jane Slalom. A ze ten ma teda pidikufr. Jen tam musi byt slozeny nastojato.

Lenka

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.09 20:27

A nebo, co jsem delala u mladsi dcery. Hlubohou korbu od Slalomu jsme nacvakla na golfky (carrery). Ty se do kufru vlezly bez problemu.

kitty25
Neúnavná pisatelka 16072 příspěvků 26.07.09 21:12
Anonymni píše:
Do yarise se vleze i Jane Slalom. A ze ten ma teda pidikufr. Jen tam musi byt slozeny nastojato.Lenka

to bych si teda radši vyzkoušela

kamarádka má peg perego pliko golfky, jdou až do lehu a jsou dost skladné. určitě do toho půjde vložná taška, autosedajda na to nacvaknout jde

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 26.07.09 21:25

Moc děkuji za tipy, na Jane Slalom jsem koukala, opravdu vypadá, že patří k těm nejmenším ve složeném stavu a když ne tak s těmi golfkami to snad půjde. To mě vůbec nenapadlo, přece jen to bude náš první kočárek:-)
Díky moc.

Leea
Kecalka 473 příspěvků 26.07.09 21:27

Chicco Simplicity řešila jsem to stejné…mám ho a jsem s ním maximálně spokojená, je nejmenší polohovací, perfektní…dopo­ručuji. Cena do 3000Kč! Golfky bývají po složení hodně dlouhé. V pohodě vejde do fabie i s kufrem na dovolenou.

Doporučuji.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.09 21:59
kitty25 píše:
Anonymni píše:
Do yarise se vleze i Jane Slalom. A ze ten ma teda pidikufr. Jen tam musi byt slozeny nastojato.Lenka

to bych si teda radši vyzkoušela

kamarádka má peg perego pliko golfky, jdou až do lehu a jsou dost skladné. určitě do toho půjde vložná taška, autosedajda na to nacvaknout jde

My Yarise i slaloma meli, tak to mam vyzkousene.

Lenka

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.09 06:54

Taky máme chicco simplicity, měli jsme i Jané slalom,
ale pořád vyčnívalo to třetí kolečko,
co se týče skladnosti (i ceny) vede chicco.

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 27.07.09 09:02

Holky a nebude něčemu vadit, když přeskočím klasickej sportovní kočár a půjdu rovnou do golfek? Nezničím tím prckovi nějak záda? Jak dlouho nám asi vydrží korba a od kdy ho cca můžem dát do golfek? Až začne pořádně sedět nebo dýl?

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 27.07.09 09:21

Důležitý je, aby mimčo leželo na rovném. To ti splní i vložná taška daná do golfek, co jdou na rovno. V tašce bývá na zpevnění sololitová deska. Nemluvě o tom, že novošci, bývají přeci jen zimomřivější, tak je tam líp izolovaný. Ale pozor, né každé golfky jdou do úplného lehu!

Korbička - Mates mi z ní teď právě vyrůstá, mám Quinny Freestyle, stála 5000,–, na 3,5měsíce celkem luxus :evil: Kdybych to byla věděla, korbu bych nekupovala, pokud bych měla sporťák nebo golfky, co jdou do lehu.

A záleží na tom, kde bydlíte, kam budete chodit na procházky. Mít jenom golfky by do terénu asi nebylo nejlepší, na to jsou přeci jen dělaný sporťáky, nemluvě o tom, když napadne sníh, Pokud bydlíte v centru města a v zimě se setkáte maximálně s břečkou, tak to by se asi dalo.

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 27.07.09 09:27

Bydlíme v Praze na sídlišti, takže se sněhem je to přesně jak říkáš, maximálně břečka. Na procházky asi určitě někam do přírody budem chodit,ale přece jen ten pražskej les se nedá určitě považovat za těžský terén. Do tý korby bych i přes ty peníze asi šla, ikdyž to bude jen na chvíli. Přece jen se narodí v prosinci a mám pocit, že tam bude líp schovaný před zimou. Ale vybrat golfky kam jde korba a sedačka už takový problém nebude, tam nějaký výběr je a je to podstatně skladnější. A taky asi ocením tu váhu, se svojí výškou nejsem žádný kulturista.Teď už mám díky Vám trochu přehled, co se nabízí za možnosti, mohu skočit někam do krámu, okouknout to a rovnou zkusit nacpat do kufru auta.

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 27.07.09 09:45

vozili jsme Slaloma ve FIATU UNO - a vešel se… to třetí kolečko jde totiž polohovat, je tam taková páčka. Možná se to zdá otravné, ale když si člověk osvojí mechanismus, jde to lehko.
záleží,jak velká bude hluboká korba, co když vyroste miminko ve 3M jak píšou holky a pak bych ho nedala do golfek…ale možná jsou nějaké extra kvalitní, které jsou jako sporťák ;-)

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 27.07.09 09:54

Slalom vypadá zatím jako nejskladnější z těch klasických trojkombinací, teď už fakt nezbývá asi než to vyzkoušet. A když jsme u tohoto tématu:Když jezdíte sami z prckem tak ho vozíte vepředu u sebe nebo vzadu? Já pořád nevím jak je to správně. Pokud by se dal vozit vepředu, tak můžu sklopit jednu zadní sedačku a místa mám spoustu. Když pojedem někam i s manželem,tak spíš jeho autem a tam se vejde cokoliv. Takže tohle řeším hlavně pro ty varianty, kdy pojedu někam sama já s malým.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >