Co si myslíte o Pharmatexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucy98
Nováček 7 příspěvků 29.10.18 20:20
Co si myslíte o Pharmatexu

Ahoj holky, jsem tu nová, ráda bych znala Váš názor na Pharmatex. Vím že je tu spousta diskuzí na toto, ale většina je už staršího data. Tak by mě zajímalo, jaké s tím máte zkušenosti :-)

HA brát nechci, je to pro mne svinstvo. Kondom se přítelovi už taky moc nelíbí :lol: Tak jsem objevila tyto globule od Pharmatexu. Šlo by o přerušovanou soulož, jde tedy hlavně o ty mužské kapičky lásky :-) Na těhotenství mám ještě tak 3-4 roky čas :palec: Předem díky!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 29.10.18 20:22

Pharmatex je super, známá přes něj otěhotněla :lol:

Lucy98
Nováček 7 příspěvků 29.10.18 20:23

@sediza To mě radši ani neříkej :lol:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13325 příspěvků 29.10.18 20:27
@Lucy98 píše:
Ahoj holky, jsem tu nová, ráda bych znala Váš názor na Pharmatex. Vím že je tu spousta diskuzí na toto, ale většina je už staršího data. Tak by mě zajímalo, jaké s tím máte zkušenosti :-)HA brát nechci, je to pro mne svinstvo. Kondom se přítelovi už taky moc nelíbí :lol: Tak jsem objevila tyto globule od Pharmatexu. Šlo by o přerušovanou soulož, jde tedy hlavně o ty mužské kapičky lásky :-) Na těhotenství mám ještě tak 3-4 roky čas :palec: Předem díky!

Ony jsou i ženské kapičky lásky? Můžeš si vybrat. Buď budeš minimálně 18 let pečovat o blaho svého dítěte nebo přiměješ přítele nasadit si pláštěnku.

sediza
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 29.10.18 20:27

Ja ho taky používala, ale pak jsem se zacala bát.. navíc mi vadila ta jeho vůně a obecně ta hmota. Kondom není nic hroznýho. Vyrábi se extra tenké od Durexu a s těma to clověk ani nepozná. Ja taky hormony nesnáším.

Lucy98
Nováček 7 příspěvků 29.10.18 20:30
@Russet píše:
Ony jsou i ženské kapičky lásky? Můžeš si vybrat. Buď budeš minimálně 18 let pečovat o blaho svého dítěte nebo přiměješ přítele nasadit si pláštěnku.

Jen mužské, pokud vím :-D napsala jsem to tam :-D No už 4 roky nosí přítel pláštěnku, bohužel ted mi řekl že by chtěl zkusit bez :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 44203 příspěvků 29.10.18 20:37

No, žádná antikoncepce není stoprocentní. Ale čistě statisticky má pearl index při správném používání (žádné mýdlo atd.) kolem 1. Tzn. ze 100 žen, které ho používají, otěhotní do roka jedna (ve srovnání s nechráněným stykem, kde je to cca 85). Při nesprávném používání je účinnost nižší, což ale platí pro jakoukoliv jinou antikoncepci.

Lucy98
Nováček 7 příspěvků 29.10.18 20:38

@ugluk Díky, to mne uklidňuje :-D Při plodnejch dnech bych si to netroufla, to bude muset přežít s pláštěnkou, ale mimo ně, bych to ráda ten Pharmatex vyzkoušela. Za zkoušku se nic nedá :palec:

ugluk
Hvězda diskuse 44203 příspěvků 29.10.18 20:42

No, kombinace neplodné dny (pokud teda nejsou určeny nějakou kalkulačkou na netu), přerušovaná soulož (dvě celkem dost nespolehlivé metody, ale šanci furt dost sníží) a pharmatex navrch by mohla být účinná solidně :lol:

Lucy98
Nováček 7 příspěvků 29.10.18 20:45

@ugluk Počítá mi to aplikace na mobilu, mens mám na den přesně (občas se zpozdí, kvůli stresu) a ovulaci na sobě též cítím přesně v ty dny kdy mi to ukazuje telefon.. takže snad to bude účinné :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 44203 příspěvků 29.10.18 20:49

No, řekla bych ti, že to je nespolehlivé velmi (i kdyby teď bylo tak jednou cyklus ulítne a už to jede), ale pokud to budete kombinovat s jinými věcmi… Ale opravdu jediná 100% spolehlivá „antikoncepce“ je sexuální abstinence ;)

Náměsíčná
Závislačka 4190 příspěvků 29.10.18 20:49

@Lucy98 zkusit to můžete,ale může se stát,že vám ta metoda selže. Od toho bych se odpíchla jetli mi ta zkouška za to stojí a jestli bych zvládla ty následky.

Jinak osobní zkušenost nemám netroufla jsem si. Kamarádka to praktikuje právě tak,že v plodných dnech kondom (plodné má vypozorované + ovu testy) v neplodných pharmatex + prerušovaná soulož.

alisekR
Kelišová 5479 příspěvků 29.10.18 20:50

Pokud se vyhnes plodným dnům, tak je to ok. Ale blbé je, že se musí zavádět asi deset minut před. Takže na rychlovku to není :mrgreen: pro mě trochu nespontalni. A pak, budeš po něm hodně vlhká. My ho kvůli tomu přestali používat, jsem vlhká i tak a ještě to tímto zhoršovat. :mrgreen: existuje tedy krém a globule, my měli globule.

Lucy98
Nováček 7 příspěvků 29.10.18 20:53

@Náměsíčná Ano tak bych to také chtěla zkusit, přerušovaná v neplodnejch dnech + pharmatex

@alisekR Alespoň by se konečně mladej odhodlal k pořádný předehře těch 10 minut a ne přijít z práce, ahoj jak se máš, šup sem šup tam dobrou :mrgreen: :mrgreen: Jo a vlhká jsem taky jako blázen, uvidíme jak mi to bude vyhovovat

Aspera
Generální žvanilka 21469 příspěvků 29.10.18 20:54

My jsme ho nějaký čas používali, ale bylo to po porodu tak jsem nejspíš ten rok ani neměla ovulaci. MS přišla až po víc jak roce. Každopádně mi vadila taky ta hmota a to, že se na to muselo myslet předem, pak pozor na mýdlo. Pak jsme ho přestali používat a radši věřili jen přerušování, ale dítě by nám dřív nevadilo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >