Sterilizace Praha - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evusha007
Nováček 5 příspěvků 25.10.18 10:21
Sterilizace Praha - zkušenosti

Zdravím,
vzhledem k tomu, že mi už bylo 40, další dítě neplánuji, a po 24 letech cpaní se hormony bych ráda svému tělu dala oddych, rozhodla jsem se pro sterilizaci.

Vzhledem k aféře s ambulantním zaváděním spirálek bych ráda klasickou laparoskopickou operaci.

Máte nějaký tip na soukromé zařízení v Praze? Případně jakoukoliv zkušenost - kde ano a kde ne…

Díky moc za pomoc :kytka:

Reakce:
bublinek
Kelišová 5287 příspěvků 25.10.18 10:37
@Evusha007 píše:
Zdravím,
vzhledem k tomu, že mi už bylo 40, další dítě neplánuji, a po 24 letech cpaní se hormony bych ráda svému tělu dala oddych, rozhodla jsem se pro sterilizaci.

Vzhledem k aféře s ambulantním zaváděním spirálekbych ráda klasickou laparoskopickou operaci.

Máte nějaký tip na soukromé zařízení v Praze? Případně jakoukoliv zkušenost - kde ano a kde ne…

Díky moc za pomoc :kytka:

já o tom uvažuju, co se dělo? Jsou někde informace?
A k tématu, jsem z Ostravy, takže s Prahou neporadím, promiň :kytka:

Evusha007
Nováček 5 příspěvků 25.10.18 10:46

V krátkosti - ženy, které to podstoupily, trpěly na různé následky - chronické bolesti, stěhování spirálek, protržení dělohy a vejcovodů… špatné reakce na použité kovy apod.

****** edit adminem - smazán odkaz

bublinek
Kelišová 5287 příspěvků 25.10.18 11:34
@Evusha007 píše:
https://www.webmd.com/…trol-implant#1V krátkosti - ženy, které to podstoupily, trpěly na různé následky - chronické bolesti, stěhování spirálek, protržení dělohy a vejcovodů … špatné reakce na použité kovy apod.

díky

Elenloth
Závislačka 3865 příspěvků 3 inzeráty 30.10.18 17:54

Ráda bych obnovila diskusi. Nebyla některá poslední dobou na sterilizaci ze zdravotních důvodů v Praze? Já jsem byla na konzultaci na Bulovce a doktor se na to moc netvářil. Mám zasebou 3 císařské řezy, ale to už prý není zdravotní indikace, takže neví, jestli to pojišťovna zaplatí.
Konec konců, zaplatila bych si to i sama, ale někde, kde mají trochu lepší přístup. Tady bylo vidět, že se mu do toho moc nechtělo, tak se nenechám operovat někde, kde k tomu nemají zrovna akční přístup.
Máte nějaké reference, klidně tedy i jako samoplátce? Nevíte, jestli jde laparoskopická sterilizace i jinde, než ve velkých nemocnicích, třeba v nějakém soukromém zařízení? Všude je IVF, ale když mám opačný požadavek, tak je internet na informace skoupý.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >