Antikocepce a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 17:58
Antikocepce a menstruace

Ahoj, beru antikoncepci, ale jsem bohužel lajdak a obcas zapominam, takže si dam někdy 2 prášky najednou, ted jsem udělala normalne sedmidenní pauzu, menstruace se dostavila 3. den po vysazeni jako obvykle, ale je mi divne ze menstruace je slabší a světlejší než obvykle. Myslíte, ze je riziko těhotenství? Nebo to muze být třeba i ze stresu a nerovnoměrné hladiny hormonu? Dekuji

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 27.10.18 18:06
@Anonymní píše:
Ahoj, beru antikoncepci, ale jsem bohužel lajdak a obcas zapominam, takže si dam někdy 2 prášky najednou, ted jsem udělala normalne sedmidenní pauzu, menstruace se dostavila 3. den po vysazeni jako obvykle, ale je mi divne ze menstruace je slabší a světlejší než obvykle. Myslíte, ze je riziko těhotenství? Nebo to muze být třeba i ze stresu a nerovnoměrné hladiny hormonu? Dekuji
Šance je spíš malá ale nikdy nevíš. Pro jistotu můžeš udělat test. A buď ber ha pravidelně nebo raději vůbec.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 18:04
Jana

Ahojky mám asi směšný dotaz ale jsem z toho už dost nešťastná.Rok beru antikoncepci Cleonita 0.02mg.V platicku jsou čtyři bílé prášky.Ja si vzala jen dva a hned jsem najela novým platickem. Menstruace se dostavila rozhazene a trvá již přes 14 dní.Sice je slabá nepravidelna.Zkou­sela jsem i ascorutin.Ale pořád musím u sebe nosit vložky.Je možné že jsem si to takhle rozhazela :,( :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >