Antikoncepce, při které by se spíš hublo než tloustlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deany
Nováček 4 příspěvky 25.10.18 18:53
Hubnutí s antinou

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jestli náhodou nevíte o antikoncepci, při které by se spíš hublo než tloustlo :)
Předem děkuju za opovědi

Reakce:
P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 25.10.18 18:53

@Deany Správný jídelníček, pohyb, dost spánku a no stress :)

Deany
Nováček 4 příspěvky 25.10.18 18:55

@P4ja
To všechno mám, ale antikoncepce co teď beru mi to tak trochu brzdí :D

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 25.10.18 18:57

Antikoncepce jako taková nezpůsobuje přibírání, ale máš po ní větší chutě a víc jíš. Jo, jinak ještě kondom :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10920 příspěvků 25.10.18 18:57

@Deany Ja po jakékoli naberu pět kilo. A ze uz jsem jich měla. Moc mi to neva, aspoň mam ženské křivky :) a po vysazeni to zase zmizne.

Deany
Nováček 4 příspěvky 25.10.18 19:00

@Aduš8
To já právě mám už půl roku přísný jídelníček kdy se nepřejídám a s ním přesně takovou porci jako mám, ale od doby antiny je jedno jestli projdu jen kolem lednice nebo si z ní něco vezmu, ale prostě přiberu a kondom u mě doma neprojde :D

lachtanice86
Kelišová 6654 příspěvků 25.10.18 19:13

I na ha kterou jsem brala dlouhé roky jsem hubla. Strava a pohyb.

lachtanice86
Kelišová 6654 příspěvků 25.10.18 19:18

@Deany proč to zakládáš 2×? Když v první diskuzi máš odpovědi.

terien
Echt Kelišová 8478 příspěvků 25.10.18 19:21

Když jsem začala brát Lyndynette, zhubla jsem 10 kg.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 25.10.18 19:27

kdyby se po antině hublo tak baby nežerou nic jinýho :D já ji beru taky,nepřibrala jsem po ní,ale spíš je to o vodě a hormonami které zadržuje a dává,ale taky se snažím něco dát dolů,cvičím jak pes,a taky mi to jde hůř než v čase,kdy to šlo samo a NEBRALA jsem ji,takže asi tak :mrgreen:

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 25.10.18 19:35
@Deany píše:
@P4ja
To všechno mám, ale antikoncepce co teď beru mi to tak trochu brzdí :D

To nvm, já ji brala a když jsem přibrala, tak svým snažením a stejně tak jsem i potom hubla. Vše dvakrát. Ale HA už ne. Na co do sebe cpat hormony. Ono pro chlapce je to pohodlné,ale ty do sebe cpeš bordel.

Deany
Nováček 4 příspěvky 27.10.18 12:07

@lachtanice86 bylo to omylem, stránka mi hlásila, že diskuse s tím tématem byla založena, ale nevšimla jsem si, že to byla ta moje tak jsem založila novou a chtěla jí pak taky smazat, ale z nějakýho mně neznámýho důvodu nemaj na téhle stránce tlačítko smazat příspěvek :))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >