Co si vzít k soudu?

149
30.10.19 16:40

Co si vzít k soudu?

Ahoj holky, ženy…
Chci se zeptat - zítra jdu poprvé k soudu ( ohledně péči o dceru- 11 let) mužů se zeptat co to si vše mám vzít s sebou a jak to cele probíhá? Trochu se bojím ex mi platí 3500,– a mysli ze to není málo a já bych rada znala vás názor zda má pravdu ( bydlíme v Praze) co se tyče jeho financí tak se má dobre, ale minimum má ve smlouvě tak aby neplatil hodně…
Předem moc děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56528
30.10.19 17:56
@Mauri08 píše:
Ahoj holky, ženy…
Chci se zeptat - zítra jdu poprvé k soudu ( ohledně péči o dceru- 11 let) mužů se zeptat co to si vše mám vzít s sebou a jak to cele probíhá? Trochu se bojím ex mi platí 3500,– a mysli ze to není málo a já bych rada znala vás názor zda má pravdu ( bydlíme v Praze) co se tyče jeho financí tak se má dobre, ale minimum má ve smlouvě tak aby neplatil hodně…
Předem moc děkuji za odpověď

Občanku. Jinak nic.
Stran příjmu jsi to tu už probíral a asi se ne dozvíš víc, než že to je ve hvězdách, v případě nepriznanych příjmu těžko odhadovat.
A stran průběhu je to to samé, může to být na několik stání. My tam byli 7 minut, soudkyne něco hucela do diktafon, pak se zeptala, co dělaj děti za kroužek, jestli zubata souhlasí s dohodou a vyhlásila rozsudek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 18:59

Advokáta :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie