Co si vzít na sebe do divadla Karlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
markytk
Kecalka 298 příspěvků 12.11.14 09:19
co si vzít na sebe do divadla Karlín

Dobrý den, vybrala jsem lístky na muzikál Addamsova rodina do divadla Karlín. Co by ste si vzaly na sebe? Chystám se jít něco jako koktejlky, sukně je dlouhá nad kolena, manžel by si měl vzít oblek, že? Byla by to naše první návštěva divadla, tak to už dopředu promejšlím, má to být dárek k vánocům.
Raďte ženy :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 12.11.14 09:25

Jakkoliv společensky:) Manžel určitě oblek, a ty cokoliv, šatky, sukně, halenka nebo kalhoty, halenka.. :)

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 12.11.14 09:26

Myslím, že šaty koktejlky a oblek u pánů je dostačující. Nejdete na ples. Byla jsem v divadle s manželem nedávno a byla jsem absolutně šokována v čem jsou lidi schopni jít do divadla. Jednalo se teda většinou o mladší ročníky ale našli se i lidi ve středním věku co byli bez soudnosti.

nikypiky92
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 12.11.14 09:33
@berusa.m píše:
Myslím, že šaty koktejlky a oblek u pánů je dostačující. Nejdete na ples. Byla jsem v divadle s manželem nedávno a byla jsem absolutně šokována v čem jsou lidi schopni jít do divadla. Jednalo se teda většinou o mladší ročníky ale našli se i lidi ve středním věku co byli bez soudnosti.

Presne tak! Ted na divadlo cas neni ale drive to u nekterych vypadalo, ze si oblekli prvni vec co ve skrini nasli.
@markytk uzijte si prima predstaveni :)

markytk
Kecalka 298 příspěvků 12.11.14 09:34

@berusa.m já si myslím taky, že slušností je si vzít u muže oblek. To je aspoň vizitka lidí :-)

Osmanka
Závislačka 4229 příspěvků 12.11.14 09:51

Bohužel jsem zjistila, že i do Národního divadla lidi naklušou v džínách, totéž bylo u pár jedinců ve Státní opeře. Tak bych se nedivila, kdyby v Karlíně byla část lidí též v džínách.

Jinak já chodím v sukni, halenka či kostým tmavý a manžel vždy oblek a spíš si dá či nedá kravatu.

iva f
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 12.11.14 09:57

@markytk ono to divadlo je hudebni a takovy uvolnenejsi nez napr. Narodni. My tam poprve sli spolecensky oddeni a byli jsme za exoty. Takze cerne kalhoty + halenka/kosile bez kravaty bohate staci.

markytk
Kecalka 298 příspěvků 12.11.14 10:26

@iva f možná jste byly za exoty ale já si to nemyslím, kámoška šla se mnou a s její mamkou divadla v Č. B. tenkrát tam hrál Ondřej Veselý a ta kámoška měla šaty, koktejlky, já jsem si připadala v kalhotech divně :-(

Uživatel je onlineneila
Extra třída :D 11712 příspěvků 12.11.14 10:40

@markytk prosím tě, kdy tam jdete? Já přemýšlím, že vezmu dceru a zajdeme si na tohle představení… Chtěla bych jít příští víkend.
Co se týče oblečení, tak lehce společenské. Já bych u chlapa oblek jako nutnost neviděla, když by měl elegantní kalhoty, polo s límečkem, nebo košili a na tom pěkný pulovr, tak taky může být :palec: Hlavně, aby to jako celek vypadalo elegantně a vkusně. Pro sebe bych volila klidně pěkný kalhotový kostýmek, kdybych nemusela šaty nebo sukně :palec: K tomu vhodné psaníčko a může to vypadat hezky a společensky :palec: To jsem zvědavá do čeho se navlíkne mládě… :roll: puberta eleganci moc nepřeje :|

EmillyK
Nováček 3 příspěvky 12.11.14 10:47

Já si myslím, že do divadla by se vždy mělo chodit slušně oblečeno. Neříkám, že si máme vzít robu nebo večerní dlouhé šaty, ale slušivé šaty nebo sukně a slušné boty jsou podle mě skoro společenská povinnost. Vždycky mi stávají vlasy na hlavě, když jdu do divadla a vidím slečny a ženy v sandálech a riflích. Hold jsme v tomto trochu staromódní :kytka:.

markytk
Kecalka 298 příspěvků 12.11.14 12:47

@neila až v únoru :-) je to dost vyprodané. No ty šaty co mám jsem měla na svatbě, saténové na ramínka pod prsy střižené jsou na nich volány kvůli těhu bříšku co jsem měla to je taková průsvitná tmavěmodrá látka a na tom z krajky k barvě šatům kabátek bez zapínání
kdo tam chce chodit v riflí, nechť tam chodí

Uživatel je onlineneila
Extra třída :D 11712 příspěvků 12.11.14 12:52

@markytk tak ja v riflich v divadle nikoho nepotkala. Popravde, me je docela jedno co ma kdo na sobe, jde mi hlavne o to, abych ja byla spokojena s vyberem nalezicim akci :palec: Myslim, ze satenove saty budou fajn :palec:
Kdyz nebude volno pres vikend, pujdeme v tydnu, ale vikend by byl urcite lepsi ;) tak si to hezky uzijte :palec:

markytk
Kecalka 298 příspěvků 12.11.14 13:06

@neila tak ono my jedeme nejsme z Prahy, přeci je to trošku problemovější šaty si převléknu před Prahou abych si je moc nezmačkala

markytk
Kecalka 298 příspěvků 12.11.14 13:07

@neila děkuji za přání, je to sice daleko ale moc se těším, můj první muzikál ale zase ne první divadlo… jednou za čas si člověk musí vyjít :-)

Uživatel je onlineneila
Extra třída :D 11712 příspěvků 12.11.14 13:32

@markytk jo, tak to ano :) Já jsem na muzikálu byla jen jednou, taky jsme tehdy ještě nebydleli v Praze, byl to Baron Prášil a bylo to perfektní :palec: Na Adamsovi chci vzít dceru, abych se taky trochu věnovala jí, uděláme si babskou jízdu, protože většinu času se o mě musí dělit s bratrem /18m/, nebo když i vymyslíme něco podle jejího gusta, tak zas taháme i malého :lol: Takže tohle bude ryze naše vyjížďka a tatínek se nabídl, že mládě v té době vezme na malou projížďku vlakem :mrgreen: tak se už těšíme všichni :potlesk:
Jinak chceme dát Adamsovi taky jako dárek k Vánocům švagrové s přítelem :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >