Co je to za fleky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petushqa27
Kecalka 107 příspěvků 17.02.17 21:53
co su to za fleky?

Ahojte syncek ma 5 mesiacov a pravidelne sa mu vyskytuju na telicku suche cervene fliacky. Doktorka sa konkretne nevyjadrila co to je dala nam kortikoidnu mast co moc nechcem pouzivat. Nemate s niecim podobnym skusenost? Co zabralo? Dakujem

Reakce:
axelina
Závislačka 2605 příspěvků 17.02.17 22:06

Podle mě atopicky exem…muj syn to míval tak do 2 let…vždy tak 2 mesice klid a pak týden brutální… pak jsem přestala používat avivaže - spíše ho sprchovat než koupat, nepouživam žádne opalovaci kremy ani jine moc…no a už se to rok neobjevilo…

sediza
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 17.02.17 22:07

Nam pomaha ten novy bepanten pro alergiky. Ale šla bych na kožní.

pijavice
Kecalka 275 příspěvků 17.02.17 22:17

Meli jsme neco podobneho ( podle fotek tezko rict, a taky nejsem doktor) je to nebo byl to atopicky ekzem, vzdy se to jednu dobu zhorsilo, pa kolem leta zase ustoupilo a s nastupem zimy zase zhorsilo. Taky jsme vyfasovali na akutni fazi kortikoidy, ale moc jsme to nemazali. Nakoupili jsme veci ze 100% bavlny, mazeme pouze lipobasi a sprchujeme se sprchacem A-derma a uz nekolik mesicu i pres zimni obdobi je to OK. Kazdopadne doporucuji navstevu kozniho. Prakticka lekarka pro deti a dorost moc nezmuze..

Hanka Adamov
Stálice 72 příspěvků 17.02.17 23:33

U nás to vypadá stejně a je to atopický ekzém. Určitě zajděte ke kožní. Taky počítejte s tím, že nemusí sednout každá mast, kterou vyzkoušíte. Třeba po Lipobase se mi malá osypala. Funguje na ni od Avene XeraCalm balzám. Celkem drahý, ale pro nás nejlepší.

Lennia
Závislačka 3046 příspěvků 18.02.17 00:14

Je to kvasinková infekce - projevem přemnožení kvasinky je atopický ekzém. Rady zde:
 https://www.modrykonik.cz/…ekce-u-deti/

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >