Únik plodové vody ve 24. týdnu?

Anonymní
16.11.15 07:48

co teď,poradíte

Dobrý den, maminy.
Jsem 23+1 a mám pocit, že mi uniká plodová voda.Jsem ,ale v blbé situaci, přítel je pracovně pryč, moje doktorka máý dnes volno o žádném zástupu nevím. A porodnice je daleko. Nemám šanci se tam dostat se svou 6-ti letou dcerkou:(Máme tu ve městě nemocnici a je tam gynekologická ambulance, lůková část nefunguje. A tak mě zajímá, zda mě musí vzít aby mne zkontrolovali, jako ambulance a nebo mě můžou odkázat na porodnici, kde jsem registrovaná. Hodlám tam zavolat, ale chci vědět jaká mám práva. Já se právě obávám, že nemusí, je to prostě ordinace jako mé gynekolžky pokud se nemýlím. Děkuji za Vaše názory, zkušenosti atd

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

458
16.11.15 07:51

V nemocnici by ti měli udělat vyšetření k vyloučení odtoku plodové vody - často to bývá jen výtok nebo únik moči. V bežné ambulanci ti to asi nebudou schopni provést. Víc k tomu nelze říct, snad jen, že pokud máš závažné podezření, kontrola je vhodná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
16.11.15 07:52

Musi te vzit zkontrolovat. Rozhodne tam bez. Pokud by to bylo vazne tak by ti meli zavolat sanitni vuz at te preveze. V nejhorsim pripade bych jela taxikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 07:52

@Malto já se právě obávám, že mě nepřijmou a odkážou na mou porodnici, jenže tam se prostě nedostanu…tak asi zkusím škemrat, nebo nevím no:(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.11.15 07:54
  • Nahlásit
  • Citovat
26162
16.11.15 08:05

Zavolej jim předem a zkus se domluvit. Nevím, jestli by si dr. troufla odmítnout těhotnou, když by mohly hrozit komplikace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 08:08

A co si vzit taxika? kdybys tam uz musela jet. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 08:11

@terezinka25 to bych mohla vzít si taxi, ale je to dost daleko. Dcerka nemocná, než tam dojedeme. Nedej bože kdyby si mne tam nechali, musela by pro ní dojet tchýně, která končí v práci až v sedm, dřív jí nepustí a ta mobilní není. Je to prostě na pytel, vůbec nevím co teď

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.11.15 08:12

@Malaga určitě zkouším volat, zatím nikdo nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
26162
16.11.15 08:12

A co sousedka? nemáš nějakou, která by mohla pohlídat? Co kamarádky, nemá některá auto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 08:14

Já tu moc kamarádek nemám a hlavně všichni, které znám jsou v práci:( Jsem přistěhovalec, takže tady zatím nikoho moc neznám

• Nahlásit
  • Citovat
26162
16.11.15 08:19

Pokud bys jela do nemocnice na gynekologickou ambulanci, tak tě neodmítnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 08:30

@Malaga já doufám, pořádm mi to tam nikdo nebere, tak nevím jestli tam mám rovnou jet. Určitě ordinují, na recepci mi řekli že od půl osmé…prý ale mají možná frmol a tak nebere sestřička tel. Jsem z toho uplně v rozpacích

• Nahlásit
  • Citovat
26162
16.11.15 08:33
@Anonymní píše:
@Malaga já doufám, pořádm mi to tam nikdo nebere, tak nevím jestli tam mám rovnou jet. Určitě ordinují, na recepci mi řekli že od půl osmé…prý ale mají možná frmol a tak nebere sestřička tel. Jsem z toho uplně v rozpacích

tak jeď, určitě tě nevyhodí a budeš klidnější. nestresuj se.Bude dobře, uvidíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 08:35

@Malaga moc děkuju, tak já frčím:)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie