Co to mělo být?!

Anonymní
29.4.17 00:52

Co to mělo být?!

Ahoj, prosim reknete svuj nazor..dnes k nam prisla spolecna dlouholeta kamaradka, popili jsme, dala jsem dite spat a pokracovalo se, muj porad k ni mel blize, to vzdy, i ja..mame se radi…ale..dnes se k ni mel vic..byli dost naliti, ja se hlidala kvuli diteti, no neobvykle na ni sahal, porad ji chtel k sobe, brala jsem to. V pohode, tak to byva, ze si rikali jak se maji radi to i ja sni..akorat ted po vsem mi to zpetne prijde, ze to bylo uz moc..no proste ja sla trosku pouklidit, tak tam byli a jak jsem pro neco prisla, tak jsem je dvakrat"nacapala" u sebe on na ni a vypadalo to ze se chteji libat, chvili jsem stala a cekala co bude, moc to ze zadu neslo videt jestli se spousteli nebo ne, pak si me vsimla a zahrala to do outu, ze jen blbnou, ze nic neni, pak normalne jakoze nic..mela se ke mne, bavila se jakoby nic..pri odchodu jsem se ji zeptala proc se na sebe plazili, tak to prej on, ale ze neco bylo zaprela, uprimne jsem se zeptala, at mi to rekne jak to bylo..nic…s usmatim, ze to nebude resit odesla…tak ja nevim, jen si to nalhavam?. I kdyz to bylo 2×? A topredtim? Jak ji hladil po noze atd.? On jako opily si to nebude pamatov at, to vim..nevim jak ona,..nechci to pitvat, ale ja kvuli tomu nemuzu spat, nikdy se mi to nestalo a taky on nikdy nic takoveho nedelal..a to jsme se jednou s mojim tak bavili a rikal ze kdyby nebyl se mnou tak by s ni byl..tak ja nevim co mam delat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.4.17 00:56

To ses tak blbà nebo to jen hraješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 01:02

@Natalienaty1 diky za super odpoved :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
29.4.17 01:03
@Anonymní píše:
@Natalienaty1 diky za super odpoved :palec:

Tvuj te pred tebou podvadi a ty si rikas zda si to nenalhavas? To myslis jako vazne? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
29.4.17 01:03
@Natalienaty1 píše:
To ses tak blbà nebo to jen hraješ?
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
29.4.17 01:06
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim reknete svuj nazor..dnes k nam prisla spolecna dlouholeta kamaradka, popili jsme, dala jsem dite spat a pokracovalo se, muj porad k ni mel blize, to vzdy, i ja..mame se radi…ale..dnes se k ni mel vic..byli dost naliti, ja se hlidala kvuli diteti, no neobvykle na ni sahal, porad ji chtel k sobe, brala jsem to. V pohode, tak to byva, ze si rikali jak se maji radi to i ja sni..akorat ted po vsem mi to zpetne prijde, ze to bylo uz moc..no proste ja sla trosku pouklidit, tak tam byli a jak jsem pro neco prisla, tak jsem je dvakrat"nacapala" u sebe on na ni a vypadalo to ze se chteji libat, chvili jsem stala a cekala co bude, moc to ze zadu neslo videt jestli se spousteli nebo ne, pak si me vsimla a zahrala to do outu, ze jen blbnou, ze nic neni, pak normalne jakoze nic..mela se ke mne, bavila se jakoby nic..pri odchodu jsem se ji zeptala proc se na sebe plazili, tak to prej on, ale ze neco bylo zaprela, uprimne jsem se zeptala, at mi to rekne jak to bylo..nic…s usmatim, ze to nebude resit odesla…tak ja nevim, jen si to nalhavam?. I kdyz to bylo 2×? A topredtim? Jak ji hladil po noze atd.? On jako opily si to nebude pamatov at, to vim..nevim jak ona,..nechci to pitvat, ale ja kvuli tomu nemuzu spat, nikdy se mi to nestalo a taky on nikdy nic takoveho nedelal..a to jsme se jednou s mojim tak bavili a rikal ze kdyby nebyl se mnou tak by s ni byl..tak ja nevim co mam delat :nevim:

Tak me tohle udelat chlap, tak je pozenu oba dva, jak jeho tak kamaradku.. A bylo by mi uplne jedno zda je opilej.. Snad je s tebou, mate dite, tak co ma oblejzat kamaradku ve vasem byte a pred tebou 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 01:07

@tessa2323 néé ona si to jen nalhává :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 01:08

@Natalienaty1 jelikoz vim jaky mame vsichni mezi sebou vztah, kdy se objimame, a mame se k sobe proste bliz, tak nevim jestli tak proste nebylo i tentokrat, nevidela jsem nic konkretne, jen ze byli u sebe…on ten typ neni, tak me to taky zarazi, za celou dobu mel jen dva nekolikalete vztahy a kazdy o nem rika ze vernejsiho cloveka nezna..coz ja taky ne a proto me tohle proste dostalo a nevim co presne se delo.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
29.4.17 01:10
@Anonymní píše:
@Natalienaty1 jelikoz vim jaky mame vsichni mezi sebou vztah, kdy se objimame, a mame se k sobe proste bliz, tak nevim jestli tak proste nebylo i tentokrat, nevidela jsem nic konkretne, jen ze byli u sebe…on ten typ neni, tak me to taky zarazi, za celou dobu mel jen dva nekolikalete vztahy a kazdy o nem rika ze vernejsiho cloveka nezna..coz ja taky ne a proto me tohle proste dostalo a nevim co presne se delo.. :zed:
tak si dejte rovnou trojku kdyz k sobe mate blize :palec: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3852
29.4.17 01:11

Ten tvůj je teda dost odvážnej, takový chování s partnerkou za zadkem… no bere na ni a jí to není nijak zvlášť nepříjemný, možná to bylo jen tím, že alkohol uvolnil zábrany, ale klidná bych teda úplně nebyla… Jen blbnou, hm… :think: Že se po sobě plazili ti při odchodu i přiznala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 01:12

@Natalienaty1 joo bylo.mi jasne, ze neco takoveho prijde..prislo mi jako by neco takoveho chtel :zed:…nemyslela jsem az tak blize

• Nahlásit
  • Citovat
3852
29.4.17 01:13
@Natalienaty1 píše:
tak si dejte rovnou trojku kdyz k sobe mate blize :palec: :lol:

Jako mě to i napadlo, že se k tomu zakladatelku pokoušeli strhnout, jinak si neumím vysvětlit, že by chlap byl takovej sebevrah :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Michelle_M rekla ze on se plazil, ona ne vic k tomu nerekla..

• Nahlásit
  • Citovat
@Anonymní píše:
@Natalienaty1 joo bylo.mi jasne, ze neco takoveho prijde..prislo mi jako by neco takoveho chtel :zed:…nemyslela jsem az tak blize

Nemam slov.. ses slabá žena ktera si necha tohleto.. tohle neni normalny vztah ale neco divneho.. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 01:15

@Michelle_M vzdyt tohle neni normál… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie