Co uvařit - upéct na oslavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MSM20
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 1 inzerát 09.05.13 10:50
Co uvařit - upéct na oslavu

Ahojky, mohly byste mi prosím poradit nebo mne inspirovat co udělat na oslavu? Sladké, slané, něco dobrého, nezáleží na náročnosti, ale aby to stálo za to. Myslím něco nového. Tchýně slaví 54 a přítel 24 zároveň. Chtěla bych na oslavu přinést něco dobrého a nebudu zastírat trochu se vytáhnout :P Doporučíte mi něco dobrého? Díky za typy

Reakce:
KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 09.05.13 11:45

Peču z listového těsta závin plněný mletým masem (ochutím dle sebe) nebo šunkou a různými sýry, anglickou nebo co kdo má rád :-)
Pak dělávám bud plněnou sekanou nebo masovou roládu plněnou nádivkou a anglickou slaninou. ;-)

Kallkapa
Echt Kelišová 8566 příspěvků 09.05.13 14:15
Jituna78
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 10.05.13 10:01

@MSM20
Ahoj,
mám vyzkoušené minivěnečky z odpalovaného těsta s pudinkovým krémem a cirtonovou polevou, pak slané šneky z listového těsta ( listové těsto potřu smetanou na vaření, posypu oreganem, posypu nivou, dám proužky uzeného /slaniny/šunky, proužky červené papriky ( nemusí být), smotám do závinu, nakrájím na kolečka, položím na plech, potřu vajíčkem a upeču a chutná to všem :-)

Váš příspěvek
Reklama