Co vám pomohlo na strie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anduletka
Kecalka 297 příspěvků 03.01.13 22:50
co vam pomohlo na strie

Ahojte holky, chtela jsem se zeptat, zda mate nektera nejaky dobry tip, jak predejit striim - treba cim mazat a jak se tech co uz vznikly, zbavit. Budu rada za vase vlastni zkusenosti, jak jste s tim valcily :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Péče o tělo

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20659 příspěvků 03.01.13 22:53

No já myslím, že nepomůže nic.. Já mám břicho hezký, prsa strašný.. Mazání podle mě nic neovlivní, je to spíš o typu kůže.. A odstranění - jde to tuším laserem..

anduletka
Kecalka 297 příspěvků 03.01.13 22:55
@gabriela82 píše:
No já myslím, že nepomůže nic.. Já mám břicho hezký, prsa strašný.. Mazání podle mě nic neovlivní, je to spíš o typu kůže.. A odstranění - jde to tuším laserem..

no to me prave desi, taky mazu, nekdy i dvakrat denne - mam sipkovy olej, a stejne je tam mam… ach jo…

alsem
Extra třída :D 11527 příspěvků 03.01.13 23:03

Taky jsem cetla, ze to zadnim mazanim nezachranis..ja jsem byla cele tehu bez strii a posledni tyden, jsem popraskala uuuplne vsude (zacala jsem otekat, byla i hospitalizovana) takze co se ma stat, stane se ;)
jinak jsem jeste slysela ze pomaha kavitace :nevim:

alsem
Extra třída :D 11527 příspěvků 03.01.13 23:03

Jo ale kavitace az po tehu i kojeni

Alčák1
Závislačka 2750 příspěvků 03.01.13 23:07

@anduletka ahojky já mazala poctivě 2× denně ráno a večer elastinem Q http://onlinelekarna.com/…strii-200-ml i když jsme se ve škole učili, že strie a celulitida je dědičná :lol: Břicho mám jak kdyby mi ho poškrábala kočkovitá šelma :( prsa bez popraskání - ty jsem paradoxně nemazala :roll: Zbytečné vyhazování peněz za tyhle přípravky alespoň jsem se přesvědčila, že je to pravda :mavam: Koupila jsem celkový plavky a prdím na to, manželovi to nevadí tak co :think:

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2389 příspěvků 2 inzeráty 03.01.13 23:15

No musím zaklepat, ale břicho mám čisté, ale zato na prsou a zadku je mám. Mazala jsem v těhotenství pouze břicho a to pouze bílou vazelinou, což asi pomohlo. Jinak bohužel, strie nevymizí, pouze zblednou :roll:

LL
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 03.01.13 23:24

Tak na mne nezanechalo těhotenství ani jednu strii. Břicho mám (až na tu jizvu po císaři :P ) naprosto čistý. Mazala jsem břicho denně krémem, je jedno jakým, já měla myslím Niveu, Garnier,.. prostě nějaký krém co mi přišel pod ruku. Ale jinak na strie trpím, mám je na prsou i na zadku, ale to už jsem je tam měla dávno před otěhotněním.

Takže pokud Ti teprve bříško roste radím mazat a mazat čímkoliv. Pokud už je máš, tak to nevím, to neporadím.

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 03.01.13 23:30

Nemazala jsem ničím a na břiše nic nemám, ani po třech dětech… Jen trošičku kolem pupku, ale není to vidět, když nemám už břicho. Ale bála jsem se, na zadku mám totiž strie dost, když jsem kdysi v pubertě přibrala :nevim: Asi jiný typ kůže? Máma má břicho strašné a jinak nikde nic… Kámošce pomohl nějaký laser, bylo to na dlouho a drahé, ale je spokojená…

Denisa313
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 03.01.13 23:33

Nepomůže nic..krém také ne, všechno záleží o pokožce a trošku dědičností..u nás v rodině je problém zadek a stehna, bříško mám čisté, ale toto :cert:…já když se v těhotenství nemazala, neměla jsem nic, a jak jsem začala, všechno to naskákalo :lol:..já teda mělo těhotentské bříško hodně malé, tak asi proto je tam nemám. a ty kila šli všechno dolů :think:.Na odstranění to chce čas, já 2m po porodu a jak jsem začala cvičit a hubnout, kůže (strie) se stáhly a mám už je jen trošku červené…

PetrušeVětruše
Závislačka 3031 příspěvků 03.01.13 23:36

Ahoj, já se tedy mazu od ESTÉE LAUDER RE- Nutriv tak snad pomůže, pak ještě zkouším od Biodermy a Clarins Paris vše sežene v Sephore

Cherilin
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 03.01.13 23:43

Já se mazala čímkoli, co jsem měla doma. Myslím, že to byla tělová mléka od Nivei, Garnier, Dove atd, žádné speciální. Mažu se většinou po koupání, ale ne po každé. Nemám jedinou strii, v těhotenství jsem teda nabrala jen 9kg, ale možná to je i dědičností. Moje mamka po 3 dětech nemá jedinou strii a ta se teda nikdy ničím nemazala.
Podle mě možná mazání trošku pomůže elasticitě, ale je jedno čím se mažeš. Stačí obyč indulona, drahé krémy proti striím jsou jen reklamní tah.

Denisa313
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 03.01.13 23:48

@Cherilin úplně s tebou souhlasím, krém jak krém.. ale myslím si že u tebe to bylo tím, jak jsi málo nabrala. Já měla 15kg navíc takže to trošku odnesl můj zadek :lol:

nikol.ondrášovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.13 00:10

Mě nepomohlo nic :D Pokud máš ke striím předpoklady, nepomůže nic :D Ani mazání, a zase někdo nepopraská ani kdyý nemaže :lol: je to různý no, já mám osobně striovatý celý břicho. Ale aspoň to po roce a půl vybledlo :lol:

Gina108
Generální žvanilka 23861 příspěvků 04.01.13 00:11

Přibrala jsem v těhotenství nabrala 20 kg :roll: a strie žádný - je to opravdu o typu kůže. U prvního jsem se mazala vším možným, u druhýho skoro vůbec ne. Zase ale masáže jsou příjemné, kup si, co ti bude vonět, třeba v DM mají ty jejich mamma něco mandlové oleje - mně to vonělo a bylo to i za dobrý peníz…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama