Co zaručeně baví 7 měsíčního v autě?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
534
26.1.22 19:41

Co zaručeně baví 7 měsíčního v autě?

Poraďte mamci prosím, hodně cestujeme přes celou republiku často za rodinou a ráda bych koupila něco osvědčeného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2201
26.1.22 19:52

@Mamca_1234 v 7 měsících našim dětem stačilo povídat a hrát si s nimi. Žádná hračka ani elektro nevydrželo dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3702
@Mamca_1234 píše:
Poraďte mamci prosím, hodně cestujeme přes celou republiku často za rodinou a ráda bych koupila něco osvědčeného.

Podle mě…aby vydržel 7m dlouhou cestu, tak by měl mít pravidelné pauzy, do kufru na deku na břicho, at se protáhne, pokoulí a jede se dál. Ten můj nesnáší vajíčko, ani hračka by nepomohla, prostě musí ven se protáhnout.
Jinak jakákoli závěsná hračka nejlépe se zvukem, pískací, cinkací…a třeba i s delším závěsem, aby se mohla pověsit na opěrku hlavy, tak aby dítě do ní kopalo nožkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
26.1.22 20:04

@Pavlas.1991 skvělé, moc díky za odkaz!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
26.1.22 20:05

@axlpol ano to my se protahujeme, já jsem dost učůraná, takže často stavíme na benzíne a dáme syna na bříško…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
26.1.22 20:21

Jet na noc aby spal :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21433
26.1.22 20:27

@Mamca_1234 shlédla jsem to video a na naše děti by to nefungovalo, něco z toho i máme. Funguje jet na čas spánku a pak jídlo, ideálně kukuřičné křupky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
26.1.22 20:36
@Cuddy píše:
@Mamca_1234 shlédla jsem to video a na naše děti by to nefungovalo, něco z toho i máme. Funguje jet na čas spánku a pak jídlo, ideálně kukuřičné křupky.

Jela bych třeba ve dvě ráno… nějak jak se dítko budí v noci na jídlo… tak aby mi prospalo většinu dne. I k moři jedeme kolem půlnoci jedné ráno.. a děti to prospí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1556
26.1.22 20:50

Delší cesty jsme plánovali tak, aby dítě spalo. Po obědě nebo večer na noc, třeba už v pyžamu. A ideálně to jet na jeden zátah, aby se při zastavení nevzbudili.

Jedno z dětí docela trpělo v tom vajíčku. Pomohlo přendat ho do větší sedačky. A úplně nejvíc pomohlo, když viděli ven, ale to je tuším tak od 2,5.

Pomůže pouštění hudby, naopak zvukové hračky můžou rušit při řízení.

Každé dítě je jiné, musíte vyzkoušet.

Taky je dobré ty hračky přivázat, protože jako řidič je nemůžeš lovit po zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20595
26.1.22 20:58

Jezdit na spani :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67507
26.1.22 21:25

@Mamca_1234 měnit hračky.. jezdím s ním sama a cca co půl hodiny dostane jinou… Vesměs sustive, piskaci atd :think: mám vedle sebe plnou tašku, ale přes ČR mi to stačí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3664
26.1.22 22:41

Naším jako mrňatům stačilo vrazit dudlíka, pustit Rammsteiny a rozjet se a okamžitě usnuli. Ale nesmělo se zastavovat, to byli prakticky hned vzhůru. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat