Coca Cola dvouměsíčnímu miminku

24.3.20 17:03

Coca Cola dvouměsíčnímu miminku

Ahoj,
dnes jsem potřebovala nutně k lékaři a protože jsem s sebou nechtěla brát svého dvouměsíčního syna, tak ho hlídala na dvě hodiny má známá. Podotýkám, ze má tři děti ve věku 3, 7 a 12 let, takže jsem jí ho v klidu nechala na hlídání. Vrátila jsem se od lékaře a seděla u stolu s malým v náruči a skleničkou Coca Coly se lžičkou a hned se mi chlubila jak malýmu dala asi 15 lžiček Coly na bolest břicha a že to krásně pomáhá. Myslela jsem si, že si dělá srandu ale bohužel to myslela smrtelně vážně a nepřišlo ji to absolutně divné. Mám teď strašný strach jestli mu to nějak neublizi, nezatíží ledviny nebo obecně tělo. Myslíte, že mám běžet k lékaři? Jsem zoufalá a mám o nej vážný strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

395
24.3.20 17:04
:zed: :zed: :zed: :zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
24.3.20 17:05

To snad nemyslíš vážně, že ne???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6674
24.3.20 17:06

Nikam neběhej, syn to přežije. A známá je kráva, už bych jí dítě nesvěřila. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 17:07

Holky, bez komentáře. Byla bych moc ráda, kdybych to vážně nemyslela. Zajímalo by mě, jak je možné že její děti ve zdraví přežily…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
24.3.20 17:07

Kliid, je to jen cukr a voda a trocha barviva, lékaře neřeš, řekni jí, že si to nepřeješ a hotovo. Na rozladěný žaludek se chlazená cola, vybublinkovaná, používá, ale spíš na nevolnosti.. netuším, jak přišla na to, že mimi bolí bříško :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2311
24.3.20 17:13

Tohle mi připomíná diskuzi, co tu bylo pár dní zpátky. Jak to dítě snědlo Lindt čokoládu a paní chtěla volat doktorce a řešila, co se může dítěti stát. Ach jo, kam se poděl zdravý selký rozum? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15736
24.3.20 17:25
@whooro píše:
Kliid, je to jen cukr a voda a trocha barviva, lékaře neřeš, řekni jí, že si to nepřeješ a hotovo. Na rozladěný žaludek se chlazená cola, vybublinkovaná, používá, ale spíš na nevolnosti.. netuším, jak přišla na to, že mimi bolí bříško :lol:

kdyz teda odmyslime tu kyselinu fosforecnou, coz je slusny chemicky sajrajt a kofein, po kterem budou decku svitit oci ve tme :D

Jinak si nemyslim, ze dite bude mit nejake nasledky. Ale jinak taky koukam, jake napady nekteri lide maji. Po precteni nazvu jsem ocekavala storku o tchyni a ono ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 17:31

8o ježiš co ty lidi do těch dětí nenarvou.. Raději ho pořádně sleduj, myslím si že se mu nic nestane v každém případě to ale není vůbec zdravé..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
24.3.20 17:32

@BrnackaM selský rozum myslím mám, u dětí mě jen tak něco nerozhází, ale 15 lžiček coly dvouměsíčnímu dítěti, to bych v klidu taky nebyla

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
24.3.20 17:36

No sleduj ho a snad mu nebude špatně :roll: možná bude hodně špatně spinkat.
Kamarádku bych kopla do zadele a dítě už bych jí nenechala hlídat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2206
24.3.20 17:41

Mimi by se nic stát nemělo, jen bych známé příště nedala na hlídání :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2020
24.3.20 17:41

To je snad nejvetsi masakr co jsem tu kdy cetla co kdo narval do mimina. Byla bych nastvana strasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6241
24.3.20 17:46
@lucynka25 píše:
No sleduj ho a snad mu nebude špatně :roll: možná bude hodně špatně spinkat.
Kamarádku bych kopla do zadele a dítě už bych jí nenechala hlídat!

Asi tak…je uplne mimo ta znama :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9487
24.3.20 17:51

Já teda dětem taky dávám colu po lžičkách, ale při zvracení, když vrhají metr daleko a nesnesou v sobě ani hlt vody. Ale dělám to teda cca od jejich dvou let, cpát to kojenci by mě nenapadlo, a cpát to jakkoliv starému dítěti bez objektivního důvodu (neustávající zvracení) taky ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama