Rada - lezení

24.3.20 11:02

Rada - lezení

Ahoj, psala sem tu, ze mám 10,5m dceru (správně by ji mělo byt 9m - je rozená dřív o 1,5mesice) a ze nechce nic dělat.
Teď se během týdne rozplazila po celém bytě. Začala se stavět na 4, sedla si a už si chce o šprušle i stoupat. Nevěřím svým očím. Celou dobu nic a teď během týdne tohle všechno.

Mám dotaz. Na 4 jde správně (naple ruce a kolinka pod sebou) dokonce se ji povedlo udělat i par “krucku” k lezení. - z toho správného postavení na 4.
I tak si mylsim ze ji teď bude stacit jen to plazeni, a ze se během chvilky postaví a až pak bude lézt po 4, ale nechávám tomu volný prubeh.

ALE za poslední dny vidím, ze na 4 jde spis ze je na loktech (přidám foto) - je to jen ze si uleví, nebo je to hodně špatně?
Díky moc za reakce. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3658
24.3.20 11:16

Toto dělala dcera před tím, než si dostatečně posílila ruce tak, aby mohla být ve správné poloze na natazenych rukách. Možná si tak ulevujey možná ještě nemá dost silné svaly, aby na natazenych rukách byla stále. Pokud z ničeho bezhemntydne dělá toto všechno, neřešila bych se toho. Ona to vypiluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 11:28

@chaela
No ji se prave povedlo několikrát jít už na 4 vzpřímené ze má ruce natahla a z toho udelala par kroku dopředu a pak šla zase na lokty. A je na nich víc. Taky sem sk říkala ze to asi potřebuje vypilovat.
Opravdu během týdne udelala tohle všechno co jsem vypsala dětská dr nevěřila svým očím a já taky ne. Tak je toho ssi hodně teď na ni i silově

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5940
24.3.20 11:34

Dcera se plazí přes měsíc, dokáže se postavit, ale skoro vůbec nepéruje, k lezení daleko. K tomu blbě sedí, do W. Neumí se do klasického sedu dostat ještě. Nechávám tomu volný průběh, má pár dnů 9m.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 11:49

@kve-tinka
Mě dcera sedí moc hezky, tak jak má, i v tom sedu si je dost jistá, na 4 dokaze perovat a povedlo s eko ty krůčky, ale pak mě hrozne překvapilo, ze jde někdy na ty lokty :think:
Tak jestli nemá nekdo zkušenost ale také mě napadlo zda to není tím ze ty ruce ještě nemá až tak moc posilneny
Má totiž přes 10kg a 80cm takže je i dost veliká 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
24.3.20 13:36

Myslím si, že je to v pořádku. Zkouší nové věci. Počkej až se trochu rozleze..
A s tou rychlostí to má každý jinak prostě. Naše malá se během pár týdnů dostala z neplazícího stavu k stojicimu, s občasnými krůčky okolo nábytku. Teď po 3 měsících od postavení se občas postaví bez opory. Okolo nábytku chodí jen s jednou rukou, ale do prostoru se ji zatím nechce…

Takže, jako jsem ti psala už dříve: hoď se do klidu a užívej si zatím klidného období. Pak bude k nezastavení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 14:12

@Sariku
Já jsme vklidu, jen mě zajímalo, zda to měl někdo taky :).
Jaem hrozne rada, ze během týdenní karantény začala dělat tohle všechno, až jsem překvapena :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama