Co na rýmu? Mimi 9 měsíců

21
23.3.20 17:52

Co na rýmu? Mimi 9.měs

Ahojte slečny,
V tuto chvili naše mudr. bere jen akutní případy, proto se ptám tu. Co by jste mi doporučili na léčení rýmy u 9.měsíčního kojence? Kapky nasivin nepomahaji, inhalujeme 3 x denně vincentku. 3 x denně odsavam a vysaju toho hodne, ale rýma je průhledná, žádné zabarvení nemá ale maly dycha pusinkou a kdyz se mu to uvolní tak mi často krka hleny ale bohužel je vždy zpátky spolkne.. rýmu mame opakovaně, pred mesicem jsme meli pomycon a ten zabral.. postylka je vypodlozena, vetram pomalu celý den.. jak vic pomuzu od rymy? Davam i cibuli k postylce pres noc, pak dycha lip, ale pres den se vždy zase ryma rozjede.. prosim o vaše rady a zkušenosti. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3558
23.3.20 18:38

Jak dlouho tu rýmu už má?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
23.3.20 19:10

@Veru1987 teď už 3 dny, ale napadlo mě, jestli to nemůže být třeba od zoubku, rostou mu teď. Leze dvojka nahore, tak jestli to neni k tomu, je bez teplot.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3558
23.3.20 19:12

@Barba94 tak jak jsou to tři dny tak neuděláte nic jiného než to co děláte. Odsávat, dávat nasivin, přes den mořskou vodu. Podložená postýlka. Ještě mě napadá na noc nurofen a fenistil. Dceři se tak ulevilo a líp spala. Ale nedávala jsem přes den zbytečně. A jak to nepoleví po týdnu tak bych zkusila doktorce zavolat a pošle vám snad e-recept na pamykon, naše to tak ted děla. Ale ten bych až tak když to i 8.den bude stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3558
23.3.20 19:13

@Barba94 a od zubu to být může. Dcera měla vždy jak rostl zub rýmu. Ale řešili jsme to stejně jak jsem psala. A víceméně stejně jak řešíš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
23.3.20 19:43

@Veru1987 tak moc děkuji :) zkusime to takhle no, pokud nic do patku tak sito zavolam mudr.. diky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
23.3.20 19:54

@Barba94 Na noc aromalampu s eukalyptovym olejem a kdyby uz nic nezabiralo, tak nakapat MM do nosu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
23.3.20 20:22

@Rebísek Aromalampu nemuzu bohužel pouzivat, po tom mi strasne moc chrčí i když je zdravý… a je jedno jestli v tom je pomeranč nebo mata, nebo eukalypt.. už jsem to probirala s mudr a ta mi rekla, ze až mu bude vic než rok, že nas posle na alergo… ale diky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama