Copánky ano -ne ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 18:47
Copánky ano -ne ?

Dobrý den prosím vás mám dotaz kdo má zkušenosti s rasta copankami po celé hlavě přemýšlím, že bych si nechala udělat :think:,ale mám na hlavě místa :nevim: nevím jestli to bude vadit účtech copánků :think:? Co myslíte? :think: má někdo s tímto zkušenosti? Půjde to vidět? Myslím ty místa :mrgreen: nejsou až zas tak velká děkuji všem

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 20.06.19 19:06

Pujde a to hodne, navic kdyz to pak sundas, tak Ti z kazdeho pramenu jeste dost vlasu vypada :nevim:

Michaela02993
Závislačka 3953 příspěvků 20.06.19 19:06

Samozřejmě to vidět půjde, záleží taky jak moc velké ty místa máš. Hlavně se ty copánky musí vždy po určité době upravovat zpět k hlavě s vlasy tím dostávají trochu záhul ;)

lachtanice86
Echt Kelišová 8317 příspěvků 20.06.19 19:10

Rasta jsem mela několikrát. A ano bude to vidět. Záleží jak jsou velký

me-ow
Kecalka 271 příspěvků 20.06.19 19:18

Docela mazec. Sotva si člověk zvykl na tu váhu a jak s tím manipulovat, tak jsem to musela sundat.

Při tom mi vypadlo spoustu vlasů, naštěstí to na mě není vidět, takže mi to nevadilo.

lachtanice86
Echt Kelišová 8317 příspěvků 20.06.19 19:40

Ale ty vlasy prostě padají normálně a když to máte v copanku nemá to kam vypadnout. Takže po rozpleteni to vypadá že vám z toho vypadaly vlasy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 09:57

@lachtanice86 jsou malé mám malá místa na hlavě už jsem jednou měla kdysi melouna a nebylo to ani poznat ale to jsem neměla až zas tak řídké vlasy jako tedko já se jen bojím že to půjde poznat no jinak když je mám v culíku nejde to poznat jen když rozoustim 8o :mrgreen: samozřejmě se snažím dělat zábaly pravidelně atd…používám i přípravky primo na kudrnaté vlasy už nic z drogerie nekupuju pouze objednám :srdce: a vidím výsledky vlasy mám silnější a min padají :palec: jsem neskutečně ráda :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 09:58

@lachtanice86 jsou malé mám malá místa na hlavě už jsem jednou měla kdysi melouna a nebylo to ani poznat ale to jsem neměla až zas tak řídké vlasy jako tedko já se jen bojím že to půjde poznat no jinak když je mám v culíku nejde to poznat jen když rozoustim 8o :mrgreen: samozřejmě se snažím dělat zábaly pravidelně atd…používám i přípravky primo na kudrnaté vlasy už nic z drogerie nekupuju pouze objednám :srdce: a vidím výsledky vlasy mám silnější a min padají :palec: jsem neskutečně ráda :P @Michaela02993

lachtanice86
Echt Kelišová 8317 příspěvků 21.06.19 13:00

Nejlíp domluvit se přímo s tím kdo by mel plést. Třeba ta místa schová do copanku

Váš příspěvek
Reklama