Covid test u kadeřníka

60
17.6.21 10:50

Covid test u kadeřníka

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak a s čím tedy můžu navštívit kadeřnictví? Mám ze školy potvrzení o testu, který probíhá každý týden. Jde mi o to, jestli mi stačí potvrzení o testu ze školy, které je vydané školou? Nebo musím na oficiální test? Popřípadě jestli mi stačí samotest, který si udělám v kadeřnictví před něma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
70064
17.6.21 10:57

Řekla bych, že na 99% nebude třeba nic. JInak stačí prohlášení, že jsi testovaná ve škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24450
17.6.21 11:00

@mladamam1nka jo test ze školy stačí, kadeřnice ho nebude chtít vidět, ale měla bys ho mít u sebe, kdyby náhodou,
samotest by také stačil nebo čestné prohlášení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
17.6.21 11:02

@mladamam1nka Kadeřnice po tobě nebude chtít nic. Kdyby tam přišla kontrola, tak bys měla předložit čestné prohlášení, že jsi si dne toho a toho dělala test s výsledkem negativním. Píšu „měla bys“ - protože nikde není uložená povinnost informovat nějakého úředníka o svém zdravotním stavu. Ale jelikož nejsem ten typ, co by měl chuť se s někým dohadovat, tak to v kabeli nosím - pokud to nezapomenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1013
17.6.21 11:20

Běžně ve škole studentům píšu potvrzení, že byli testování. A právě hodně do kadeřnictví. Kadeřnice to po tobě chtít nebude, jen kdyby tam přišla kontrola z hygieny, měla bys mít ten papír u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
17.6.21 15:45

To je zajímavé, co píšete. Já jsem byla asi před měsícem u kadeřnice a chtěla potvrzení vidět a spokojená s ním moc nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30962
17.6.21 18:01
@stinga píše:
@mladamam1nka jo test ze školy stačí, kadeřnice ho nebude chtít vidět, ale měla bys ho mít u sebe, kdyby náhodou,
samotest by také stačil nebo čestné prohlášení

stačí čestné prohlášení, že ten test proběhl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24450
17.6.21 20:41
@Snowoman píše:
To je zajímavé, co píšete. Já jsem byla asi před měsícem u kadeřnice a chtěla potvrzení vidět a spokojená s ním moc nebyla

kadeřnice nemá vůbec právo vidět váš test, jen hygiena a policie, a i to už právníci zpochybňují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4528
18.6.21 08:01
@Snowoman píše:
To je zajímavé, co píšete. Já jsem byla asi před měsícem u kadeřnice a chtěla potvrzení vidět a spokojená s ním moc nebyla

No ono se to od té doby vyvíjí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
18.6.21 08:18
@Julča001 píše:
No ono se to od té doby vyvíjí :lol:

Jo - tos řekla tak pěkně korektně :-D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit