Očkování - stále nejsem v systému

Anonymní
14.6.21 22:25

Očkování - stále nejsem v systému

Ahoj, 31.5. jsem absolvovala první očkování (covid) přes praktika, zbyly vakcíny, takže rychloakce, neregistrovala jsem se, respektive papíry vyplnila se sestrou, s tím, že to zanese do systému. Ale do dnešního dne nic. Sestra mi řekla, že mám počkat, že praktici budou nahrávat do systému vše až 14.6.,tedy dnes. Ale stále tam nic není a už jsem z toho nervózní, máme odjíždět na dovolenou příští týden. Máte to někdo podobně, že to přes praktika takto trvá? Nemám to ani na papíru, toho 31.5. mi řekla, že ten qr kód ještě není dořešený. Údajně zadaná někde jsem, ale na ocko. uzis se nevidím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4294
14.6.21 22:41

Nejsem si jistá, možná kecám a někdo bude vědět líp - ale já si myslím, že na očkouzis se vidět nemůžeš, protože očkování nemáš dokončené - certifikát nese datum druhé dávky, po první dávce se žádný certifikát nevydává (nebo aspoň dřív to tak bylo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
14.6.21 22:43
@Whitedog píše:
Nejsem si jistá, možná kecám a někdo bude vědět líp - ale já si myslím, že na očkouzis se vidět nemůžeš, protože očkování nemáš dokončené - certifikát nese datum druhé dávky, po první dávce se žádný certifikát nevydává (nebo aspoň dřív to tak bylo).

Ne, certifikát je tam už po první davce, prostě je tam uvedeno, že máš 1.davku ze dvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13540
14.6.21 22:43

@Whitedog Certifikat jsem si odtamtud vytiskla hned po prvni davce v ockovacim centru. Je tam pocet dokoncenych davek - 1 a datum ockovani. Takze tady problem nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
14.6.21 22:44

Cim jsi ockovana jako myslim jakou konkretni vakcinou? jinak bych si zavolala k praktikovi a zeptala jak to teda je. Jak jste se domluvili na druhou davku? ono mas jeste 4 tydny na to aby jsi to nejak doresila, ale pri nejhorsim si zavolej na tu linku 1221 a pripadne se doptej tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50311
14.6.21 22:52
@Whitedog píše:
Nejsem si jistá, možná kecám a někdo bude vědět líp - ale já si myslím, že na očkouzis se vidět nemůžeš, protože očkování nemáš dokončené - certifikát nese datum druhé dávky, po první dávce se žádný certifikát nevydává (nebo aspoň dřív to tak bylo).
Člověče, teď jsem to schválně zkusila, i když momentálně certifikát na nic nepotřebuju - mám rozočkováno, na druhou dávku jdu teď ve čtvrtek. Šla jsem na ocko.uzis.cz tou jednodušší cestou přes jednorázový kód a jsem tam, i jsem si cvičně stáhla certifikát s QR kódem.
Zakladatelky obvodní to zasklila, není pravda, že obvoďáci budou něco nahrávat do systému v určité datum.
Potvrzení o očkování by jí měla vydat právě praktická lékařka, když už tedy nezadala informace o proběhlém očkování do systému uzis. :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50311
14.6.21 22:54
@Leenvecka píše:
Cim jsi ockovana jako myslim jakou konkretni vakcinou? jinak bych si zavolala k praktikovi a zeptala jak to teda je. Jak jste se domluvili na druhou davku? ono mas jeste 4 tydny na to aby jsi to nejak doresila, ale pri nejhorsim si zavolej na tu linku 1221 a pripadne se doptej tam.

Nepomůžou jí (jsem momentálně jedna z operátorek), pokud nemá od PL zadané údaje v systému uzis, my to tam nenamalujeme.
Musí přes praktickou lékařku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50311
14.6.21 22:55
@Hobitka píše:
@Whitedog Certifikat jsem si odtamtud vytiskla hned po prvni davce v ockovacim centru. Je tam pocet dokoncenych davek - 1 a datum ockovani. Takze tady problem nebude.

Přesně tak. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 23:51
@sirikit píše:
Nepomůžou jí (jsem momentálně jedna z operátorek), pokud nemá od PL zadané údaje v systému uzis, my to tam nenamalujeme.
Musí přes praktickou lékařku.

a praktici už to tam normálně mohou zadávat bez problémů, takže je to kec, že od 14.? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 23:53
@Leenvecka píše:
Cim jsi ockovana jako myslim jakou konkretni vakcinou? jinak bych si zavolala k praktikovi a zeptala jak to teda je. Jak jste se domluvili na druhou davku? ono mas jeste 4 tydny na to aby jsi to nejak doresila, ale pri nejhorsim si zavolej na tu linku 1221 a pripadne se doptej tam.

tak to já samozřejmě zavolám, jenže už jsem volala dvakrát a pokaždé mi jen řekla, že v systému jsem zanesená (nevím teda jakém) a že to ocko.uzis.cz zatím není spárováno s praktiky :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
50311
15.6.21 06:26
@Anonymní píše:
tak to já samozřejmě zavolám, jenže už jsem volala dvakrát a pokaždé mi jen řekla, že v systému jsem zanesená (nevím teda jakém) a že to ocko.uzis.cz zatím není spárováno s praktiky :nevim:

Minulý týden byly fakt výpadky, probíhaly aktualizace a „přeztotožnění“ cca 7 000 000 osob, takže potíže byly. :roll: Ale teď už by všechno mělo (teoreticky) fungovat bez problémů.
PL Ti to potvrzení o očkování vystavil musí, pokud Tě očkovala, problém může mít s tím QR kódem. :think:
Když tak nám fakt zavolej na 1221, na tom „rozcestníku“ v automatu na začátku zadej volbu 2, to jsou certifikace, kolegové tam na to s Tebou mrknou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49024
15.6.21 06:31
@Anonymní píše:
a praktici už to tam normálně mohou zadávat bez problémů, takže je to kec, že od 14.? Děkuji

tchani byli na prvni ockovani u praktika v unoru, hned byli v systemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat