Covid testy ve firmách

Anonymní
23.3.21 17:41

Covid testy ve firmách

Zdravím jaký máte zkušenosti z testy na covid 8o čeká nás ro v práci a mám z toho opravdu fobií :oops: do teď sem se zdárně tomu vyhýbala jen ted nebude cesta ven :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14127
23.3.21 17:42
@Anonymní píše:
Zdravím jaký máte zkušenosti z testy na covid 8o čeká nás ro v práci a mám z toho opravdu fobií :oops: do teď sem se zdárně tomu vyhýbala jen ted nebude cesta ven :,(

A proc? Vzdyt to nic neni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 17:43

@cecetka myslíte :think: :?

• Citovat
  • Nahlásit
30985
23.3.21 17:46
@Anonymní píše:
Zdravím jaký máte zkušenosti z testy na covid 8o čeká nás ro v práci a mám z toho opravdu fobií :oops: do teď sem se zdárně tomu vyhýbala jen ted nebude cesta ven :,(

Otřou ti vatovou tyčinky o vnitřek nosu nebo o pusu… A PAK!!! ne počkat, to už je celý…

:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
23.3.21 17:48
@Bábrdl píše:
Otřou ti vatovou tyčinky o vnitřek nosu nebo o pusu… A PAK!!! ne počkat, to už je celý…:lol:

Mají to být testy antigeni a ty do hloubk :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3777

Není to nic co bych chtěla podstupovat denně, ale byla jsem testovaná asi pětkrát a světe div se žiju. Není to nic strašnýho. Mojí mamce to bylo tak příjemný, že říkala, že by chodila klidně každej den :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7168

Já jsem zatím neměla to potěšení, ale myslím, že když to zvládne šestiletý dítě tzv. s prstem v nose, hehe :lol:, tak bych to snad vydržela taky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10642
@Anonymní píše:

Zrovna dneska jsme s kolegyní absolvovaly samotestovaní ve firmě. Nasmály jsme se, ze je to jak čekaní na výsledek těhotenského testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30985

Podle mě se z toho dělá zbytečný drama. Normálně ti vytřou nos. Jediný, co je pruda, je četkat, až se aktivuje ten čip. A možná to trochu šimrá, když ti leze do mozku ten vesmírný parazit, ale většina lidí to ani nezaznamená. Brnkačka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11624
23.3.21 17:50

Antigenní testy se hluboko nedávaj, aspoň ne ty, co máme my.. ty, co se rvou až skoro do mozku musí dělat zdravotník ne :think: ty, co máme my se dávaj asi 2,5 cm a žádná věda, teď jedeme třetí tejden, testujem se každou středu sami doma před směnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
23.3.21 17:50

@Bambyno nás testují už tři týdny, jako nic moc příjemného to není, ale vydržet se to dá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 17:53
@Lekninka91 píše:
Antigenní testy se hluboko nedávaj, aspoň ne ty, co máme my.. ty, co se rvou až skoro do mozku musí dělat zdravotník ne :think: ty, co máme my se dávaj asi 2,5 cm a žádná věda, teď jedeme třetí tejden, testujem se každou středu sami doma před směnou

Nas má testovat zdravotník :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4
23.3.21 17:55
@Martis83 píše:
@Bambyno nás testují už tři týdny, jako nic moc příjemného to není, ale vydržet se to dá

A dělá vám to zdravotnik? A jaké to je :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 18:05

U nás v práci to dělají do té hloubky a ti, co na tom byli(já nemusím 90 dní), tak i když už byli předtím na pcr z důvodu rizikového kontaktu, tak říkají, že je to otřes a spousta lidí krvácelo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 18:07
@Anonymní píše:
U nás v práci to dělají do té hloubky a ti, co na tom byli(já nemusím 90 dní), tak i když už byli předtím na pcr z důvodu rizikového kontaktu, tak říkají, že je to otřes a spousta lidí krvácelo.

Bojím se víc těch testu než samotné korony

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat