Volby 2021

629
22.3.21 20:15

Volby 2021

Ahoj,
je to hodně brzy, ale přecijen se chci zkusit zeptat.

1. Půjdete letos k volbám?

2. Koho budete volit? Jakou stranu a jakého politika?

3. Koukáte hodně na to, co každá politická strana prosazuje nebo se řídíte tím, kdo je vám sympatičtější?

Jsem že všeho už tak otrávená, že jsem se rozhodla, že letos k volbám půjdu a poprvé. Kolem covidu už je to strašně dlouhé a světlo na konci tunelu v nedohledu. Budu volit SPD. Četla jsem, co chtějí prosadit, že nechtějí migraci, euro, apod. Hlavně se mi zdá, že Okamura má dobré názory a přijde mi poslední dobou normální že všech.

Neustále samý lockdown, který jaksi postrádá smysl, neboť furt přibývá nakažených po 10tis.

P. S: Nesuďte mě, koho chci volit. Zajímají mě jen odpovědi a důvody, proč budete volit stranu, která vam vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6670
22.3.21 20:47

Volit půjdu, ale komu svůj hlas hodím zatím nevím a vyčkávám s čím kdo přijde. Podle mě je předčasné teď dělat nějaké závěry. Oni se ještě všichni vybarví. Nejhorší je, že ani když vyhraje sebelepší strana, stejně nebudou mít většinovou vládu, takže zas tu budeme mít 3 a víc koalice… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
22.3.21 21:01

S vasi volbou nesouhlasim, ale to je samozrejme vase vec, ocenuji, ze k volbam jdete, to je nejdulezitejsi, od toho mame demokracii, jen bych nikdy nevolila nedemokratickou a nebo populistickou stranu ( NIKDY komouse, nikdy ANO a nikdy SPD) jinak at si kazdy voli co chce:)

Osobne budu volit piraty se starostama, pro me naprosto jasna volba.
Politiku sleduji hodne a prubezne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2301
22.3.21 21:05

Půjdu s vaší volbou nemám průsečík proč je zbytečne a je to vaše volba.
Budu volit buď ODS či piraty..
Ale oboje ma k ideálu na míle daleko.. jsem pravicově založený..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
22.3.21 22:16

1. Určitě. Chodím poctivě ke všem. Pak mám právo nadávat! :D
2. Zatím to vidím na koalici Pirátu a Starostů. Kluci se teďka dost snaží a mají zajímavé nápady, které bohužel u vlády nepadají na úrodnou půdu.
3. Řídím se tak nějak celkově. Jak programem, tak osobnostmi.

A ono teďka poslouchat opozici se musí s rezervou a to těžkou. Oni můžou vykládat co chcou, jelikož na nic nemají vliv a reálný dopad těch věcí neuvidíme. Třeba to otvírání všeho apod. Zvlášť Okamura/Volný jsou na to experti. Kdyby byli ve vládě, tak by jsi od nich slyšela úplně něco jiného. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
22.3.21 22:31

@Mikinafes Pirati ale podporují migraci a euro.. Což se mi vůbec nelíbí, proto jsem se rozhodla pro SPD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
22.3.21 22:38

@Barry1997 a co mate proti migraci? Nebojte se, on se k nam ani zadnej migrant nezene, to sou jen presne populisticky kecy, kdyz nebyl covid, byli strasakem migranti, ktery tu nikdy nebyli, pirati sou navic proti kvotam…

A co mate proti euru???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
22.3.21 22:48
@Barry1997 píše:
@Mikinafes Pirati ale podporují migraci a euro.. Což se mi vůbec nelíbí, proto jsem se rozhodla pro SPD.

Zajímalo by mě, co si představuješ pod pojmem podpora migrace?
Jinak k otázkám, volit půjdu, ostatně jako každé volby. Koho si nechám pro sebe, ale extremistické strany typu SPD to nejsou. S ohledem na to, že chodím volit a o politiku se částečně zajímám, tak se nerozhoduju podle sympatií od oka, ale hlavně podle historie strany (tedy podle poměru sliby/skutky) a jejich vizí do budoucna. A tim nemyslim budoucnost v horizontu 4 let, tedy přežití do dalších voleb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
22.3.21 22:55

@Cenarius @Barry1997 no vlastně se rozhoduju i od oka, protože jen slyším poslanec Volný tak mi vylítne můj nízký tlak do hypertenzních hodnot. Ten si teď dělá pěknou předvolební agitku. A tak nějak nechápu, že na to lidi slyší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
22.3.21 22:58
@pomme píše:
protože jen slyším poslanec Volný tak mi vylítne můj nízký tlak do hypertenzních hodnot. Ten si teď dělá pěknou předvolební agitku. A tak nějak nechápu, že na to lidi slyší.

Jaké mají Jednotní preference? To bude někde v promilích, ne? To má být to „lidé na to slyší“? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
22.3.21 22:58

@pomme kdyz lidi slysi na Babise nebo Zemana, tak uz se snad neda divit nicemu…
I kdyz to ze jeste dneska nekdo vytahne ze se mu libi ze cech jak poleno Okamura je proti migraci, to taky koukam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8125
22.3.21 23:00

Já čtu celé programy. Proto vím, že bych nikdy nevolila SPD nebo Trikoloru. SPD umí krásně vykrádat programy jiným stranám, mimochodem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
22.3.21 23:06
@MrsNorris píše:
Jaké mají Jednotní preference? To bude někde v promilích, ne? To má být to „lidé na to slyší“? :think:

No pravda takto to nehodnotím, já jen když si chci zvednout tlak, tak si prečtu diskuze k jeho videům a propagandě. Podle toho nějaké příznivce má, ale je fakt, že v celostátnim měřítku to dostatečné nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
23.3.21 09:09

Půjdu volit a to Piráty.
Okamura je tak akorát dobrý lhář a manipulant… 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
30.3.21 08:44

Jsem si dneska vzpomněla na tuto diskuzi, nejde mi vložit odkaz, ale na seznam zprávy (chapu není to vrchol žurnalistiky) je 5 největších šiřitelů desinformací z řad politiků v čr. Všichni jsou z SPD :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat