Volby 2021

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6215
30.7.21 13:11
@Tinuvien píše:
Umíš něco jiného, než naučené hlášky? :nevim: To o zdanění bytu je fake. Já je rozhodně volit budu. :mrgreen:

Toho víš tady moc málo málo. Žádný fake to není. Měli to v programu 2017 a jelikož jim to ubírali body tak to zatím stáhli. Nikdo neví kdy to znovu obnoví. Ukazují se jako pěkní populisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1404
30.7.21 14:07
@jannina1 píše:
Toho víš tady moc málo málo. Žádný fake to není. Měli to v programu 2017 a jelikož jim to ubírali body tak to zatím stáhli. Nikdo neví kdy to znovu obnoví. Ukazují se jako pěkní populisti.

Ne neměli. Byl to jen bod k probrání v nějaké interní diskuzi. Zhodnotili to, jako nemožné a navíc nikdy to nemělo podobu, jakou se straší. Tedy že se to zdraží plošně všem, ale mělo jít o investiční byty, firemní byty, a jiné nemovitosti generující příjem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
21.9.21 22:03

Za sebe Volný blok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11434
21.9.21 22:11
@jannina1 píše:
To snad nemyslis vazne. Ty chces zdanit byty a chces volit udavace Bruselu? Staci mi co vyvadi vedeni Prahy.
Okamura s SPD zatim nemel sanci dokazat, jak by si vedli ve vlade. Z ceho soudis, ze jsou lhari?

Já jsem se SPD před minulými volbami zeptala na Fb s kým by se ve vládě dokázali domluvit a byla jsem zařazena mezi trolly. Nedokázali a hlavně nechtěli odpovědět na mou vážně míněnou otázku. Ale jak by asi mohli, že? Když by se tehdy nemohli domluvit s nikým, protože aktivně sami prohlašovali, že s tímhle ne, s tamtím ne, a právě jim nezbyl vůbec nikdo, tak mně to začalo zajímat.
Já je nikdy nevolila a volit nebudu, ale nepochopila jsem, jak si představují účast na vládě, když vlastně s nikým dohodu neplánovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11434
21.9.21 22:13
@jannina1 píše:
To snad nemyslis vazne. Ty chces zdanit byty a chces volit udavace Bruselu? Staci mi co vyvadi vedeni Prahy.
Okamura s SPD zatim nemel sanci dokazat, jak by si vedli ve vlade. Z ceho soudis, ze jsou lhari?

Okamura už toho myslím dokázal dost, a to je, že by nic nedokázal. Kdyby raději více prodával to japonský žrádlo, což dělal dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat