Čtení z ruky

1234
19.11.19 08:23

čtení z ruky

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat, zda některá z vás umí interpretovat čáry na ruce.

S kamarádkama jsme si jen tak spíše pro zajímavost zkoušely z dlaní něco určit, ale v mé dlani mi přislo takové zvláštní to, jak mám znázorněnou čáru života a tu linku pod ní (jakože co je to za čáru? Je to pokračování čáry života, nebo je to úplně jiná linie? :)), nikde jsme nenašly co by to mohlo znamenat, tak pokud některá víte, tak prosím napište. Přikládám fotku a obrázek, který je velmi velmi podobný tomu, jak to mám na ruce já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1045
19.11.19 09:34

Cteni z ruky je blbost. V puberte jsem se tim ost zabyvala, i astrologii q vsim moznym a videla jsem mraky rukou a delala mraky rozboru. Nektere ty lidi znam dodnes a fakt skoro nic, ci tam v tech carach bylo se nesplnilo. To uz spis funguje ta astrologie, i dyz ta je zase tak nekonkretni, ze si v tech aspektech clovek najde co potrebuje. Nebudu tvi psat, jak se to interpretuje, najdes to skoro vsude na internetu. Ta prostredni cara je cara osudu, ty mas dve. a ta na pravo je cara zivpta. jeste je varianta, ze mas carz zivota dve, pokud ta prostredni zvyraznena cara jakoby vychazi z te cary srdce a neprotina ji. To neni tod tim zvyraznenim videt. kazdopadne nic to neznamena, ver mi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
19.11.19 09:52

Diky moc za odpoved, ta druha cara vychazi z čáry hlavy, resp. cara zivota je tedy ta nejvice napravo + pote obe ty dalsi cary vychazi z cary hlavy a obe maji v leve dlani dole jakoby vecko. Kouknu tedy na net co znamenaji dve cary zivota i dve cary osudu :)

zakladatelka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1045
19.11.19 10:05
@jeni píše:
Diky moc za odpoved, ta druha cara vychazi z čáry hlavy, resp. cara zivota je tedy ta nejvice napravo + pote obe ty dalsi cary vychazi z cary hlavy a obe maji v leve dlani dole jakoby vecko. Kouknu tedy na net co znamenaji dve cary zivota i dve cary osudu :)zakladatelka :)

Ano, pardon, hlavy, cara srdce je ta nahore. Moc ti nedoporucuju v tom rejpat, usadi se ti to a budes o tom vedet uz cely zivot. Nedavno me jedna spokuazacka vycetla, ze jsem ji ve 14ti rekla, ze bude mit 3 dcery a ona ma 2 syny, poctala s tim. Je to magie, ale jen v tom, ze i kdyz tomu neuveris, tak uz na to nikdy nezapomenes a budes zit s moznosti, ze by se to mohlo stat. Ale statisticky bych fakt rekla, ze je spis vetsi sance, ze se to, co ti kdo kdy rekl z ruky, nestane. Pikud to tedy nebyla nejaka super duper vedma ( verim, ze to existuje), ale ta, cary nehraji roli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama