Sen o lásce

14.11.19 01:44

Sen o lásce

Zajímal by mě váš názor.. Jedno odpoledne jsem usnula a zdál se mi sen o tom jak jsem u kartářky a ta mi řekla že už hodně brzy najdu svou osudovou lásku a bylo to hrozně zvláštní, živý, úplně mnou něco projelo. Divný že to je asi 3. sen v životě který si pamatuju.. A ten den jsem šla s kamarádkou do baru a na první pohled jsem se zamilovala do barmana co tam dělá. I já jsem se mu líbila a po chvíli se mnou začal flirtovat a nakonec to skončilo tak, že mě tam svedl. Problém je v tom, že jsem se až potom dozvěděla že má přítelkyni a malé dítě. Mimochodem mu je 43 a mně 22 a chce mě mít jako milenku. A já jsem z toho mimo protože jsem se do něj opravdu zbláznila, je to přesně můj typ, ale když je to takhle, tak co mám dělat? A myslíte si, že ten sen s tím souvisel? Že mě takhle někdo zamota hlavu? Poraďte prosím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1661
14.11.19 02:40

Chceš rozvrátit rodinu? To ti přijde romantické? Nebo chceš chlapa, co nemá problém nabrnknout si milenku, i když má vážný vztah a dítě? Až ts ním budeš mít dítě ty, najde si zase jinou, mladší. I když moment, on tě vlastně nechce na vztah, ale jen na sex. Já na to úplně zapomněl. A myslím, že ty taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3358
14.11.19 06:51
@Jess007 píše:
Zajímal by mě váš názor.. Jedno odpoledne jsem usnula a zdál se mi sen o tom jak jsem u kartářky a ta mi řekla že už hodně brzy najdu svou osudovou lásku a bylo to hrozně zvláštní, živý, úplně mnou něco projelo. Divný že to je asi 3. sen v životě který si pamatuju.. A ten den jsem šla s kamarádkou do baru a na první pohled jsem se zamilovala do barmana co tam dělá. I já jsem se mu líbila a po chvíli se mnou začal flirtovat a nakonec to skončilo tak, že mě tam svedl. Problém je v tom, že jsem se až potom dozvěděla že má přítelkyni a malé dítě. Mimochodem mu je 43 a mně 22 a chce mě mít jako milenku. A já jsem z toho mimo protože jsem se do něj opravdu zbláznila, je to přesně můj typ, ale když je to takhle, tak co mám dělat? A myslíte si, že ten sen s tím souvisel? Že mě takhle někdo zamota hlavu? Poraďte prosím :(

Ne, sen fakt nesouvisí s tím, že jsi veselá v rozkroku a rozdáváš na potkání. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7428
14.11.19 06:53
@Jess007 píše:
Zajímal by mě váš názor.. Jedno odpoledne jsem usnula a zdál se mi sen o tom jak jsem u kartářky a ta mi řekla že už hodně brzy najdu svou osudovou lásku a bylo to hrozně zvláštní, živý, úplně mnou něco projelo. Divný že to je asi 3. sen v životě který si pamatuju.. A ten den jsem šla s kamarádkou do baru a na první pohled jsem se zamilovala do barmana co tam dělá. I já jsem se mu líbila a po chvíli se mnou začal flirtovat a nakonec to skončilo tak, že mě tam svedl. Problém je v tom, že jsem se až potom dozvěděla že má přítelkyni a malé dítě. Mimochodem mu je 43 a mně 22 a chce mě mít jako milenku. A já jsem z toho mimo protože jsem se do něj opravdu zbláznila, je to přesně můj typ, ale když je to takhle, tak co mám dělat? A myslíte si, že ten sen s tím souvisel? Že mě takhle někdo zamota hlavu? Poraďte prosím :(

No a ted si představ, že jsi jeho x-tá milenka v pořadí…Takových může mít…manželka nemanželka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama