Cukrovka a sladké

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 14:55
Cukrovka a sladké

Zdravím, zjistili mi cukrovku, celkem pozdě teda když jsem ve 29tt ale budiž.. není to nic hrozného, ty hodnoty mám jen lehce vyšší.. samozřejmě, když sním během dne nějakou sladkost mám nejvíc 7.1 :/ dodrzujete to někdo fakt přísně? Jsem zvykla dávat si sladkou snídani odjakživa, myslíte ze vadí při cukrovce, ze si dam na snídani nesquick s mlékem? Děkuji :(

Přečtěte si článek: Těhotenská cukrovka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
aiwwa
Nadpozemská drbna 29177 příspěvků 26.08.19 14:57

Pokud nemáš inzulín, tak vadí i malé množství cukru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:02

@aiwwa nemám no :/… Achjo :/:( tak to se asi budu muset definitivně rozloučit :/

aiwwa
Nadpozemská drbna 29177 příspěvků 26.08.19 15:05
@Anonymní píše:
@aiwwa nemám no :/… Achjo :/:( tak to se asi budu muset definitivně rozloučit :/

Ber to tak, že to máš na pár týdnů, já to mám doživotně. Ta rizika za to nestojí. Zkus na slazení alternativu, třeba stevii.

ugluk
Hvězda diskuse 47561 příspěvků 26.08.19 15:07

Hele, máš už to jenom na pár týdnů, to dáš ;) S tím sladkým je problém, že to po něm vylítne hodně rychle a pak zas rychle padne, takže to glukometr ani nemusí zaznamenat, ale přitom s mimčem to zacloumá. Nesquick s mlékem je definitivně špatně - jednak v tom nesquicku je opravdu hromada cukru, druhak většině žen s těhotenskou cukrovkou po ránu nedělá dobře mléko a hodně s cukrem mává. V průběhu dne si můžeš dát ke svačině kakao (mléko - bacha, započítat sacharidy - a do něj kvalitní kakao, jako fakt kakao, bez cukru).

aiwwa
Nadpozemská drbna 29177 příspěvků 26.08.19 15:10

Jojo hořké kakao si dávám taky, ale přesně jak píše @ugluk ráno ani náhodou, spíš odpoledne nebo jako druhou večeři.
A mě se osvědčilo caro s trochou mléka.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 46226 příspěvků 26.08.19 15:13
@Anonymní píše:
Zdravím, zjistili mi cukrovku, celkem pozdě teda když jsem ve 29tt ale budiž.. není to nic hrozného, ty hodnoty mám jen lehce vyšší.. samozřejmě, když sním během dne nějakou sladkost mám nejvíc 7.1 :/ dodrzujete to někdo fakt přísně? Jsem zvykla dávat si sladkou snídani odjakživa, myslíte ze vadí při cukrovce, ze si dam na snídani nesquick s mlékem? Děkuji :(

to vadí, to je plné cukru. V těhotenství hlavně ohrožuješ dítě :? Bud ráda pokud budeš jen na dietě a mysli na dítě ;)

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 26.08.19 15:25

No tak nesquik s mlikem je tedy hrozna snidane i pro netehotny bych rekla :D jestli si zvykla snidat sladke, tak nam rikali v dia poradne si upect domaci strudl neslazeny z nejake vhodnejsi mouky treba. Ale mleko urco ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:29

Udělala jsem si nedávno livance z pohánkove mouky.. doufám, ze mimco bude v pořádku :/ jsem netušila ze to tak vadí.. každopádně sladké už si radši nedám :/ leda na snídani v podobě ovoce…

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 26.08.19 15:31
@Anonymní píše:
Udělala jsem si nedávno livance z pohánkove mouky.. doufám, ze mimco bude v pořádku :/ jsem netušila ze to tak vadí.. každopádně sladké už si radši nedám :/ leda na snídani v podobě ovoce…

Uz te nekdo o cukrovce a nasledne diete poucil?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:32

@Mysticlipstick no mě řekli, ze to nemám tak hrozné ale je dobre dodržovat tu dietu..

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 26.08.19 15:36
@Anonymní píše:
@Mysticlipstick no mě řekli, ze to nemám tak hrozné ale je dobre dodržovat tu dietu..

A o te diete ti nekdo neco rekl? Byla si na nejake edukaci?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:48

@Mysticlipstick něco málo ale spis jsem se docetla víc na internetu jak tam :/ akorát jsem dostala na měření krve..

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 26.08.19 15:49
@Anonymní píše:
@Mysticlipstick něco málo ale spis jsem se docetla víc na internetu jak tam :/ akorát jsem dostala na měření krve..

To das :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:52

@Mysticlipstick děkuji :srdce: bude to těžké ale kvůli malé všechno :)) lupínky jsem radši vyhodila aby mě to nelákalo :D a já si říkala ze mi je dneska nějak zle :( asi to bude fakt tím sladkym :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama