Čůrání u chlapečka, vychytávky

514
18.5.21 07:59

čůrání u chlapečka, vychytávky

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli nemáte nějakou vychytávku jak stihnout chlapečka, co nejrychleji přebalit, namazat aby nestihl začůrat všechno kolem :D, vím že se dá hodit plínka apod. ale já to prostě většinou nestihnu, hlavně když mu mažu prdelku, tak začne čůrat, minule si načůral i do pusinky :D. Vždy čekám nějakou dobu at se třeba vyčůrá ještě do plenky, ale on jakoby čeká na tu situaci jak je plenka dole :D, no vím, že samozřejmě to schválně nedělá je ještě malé miminko, ale prosím o nějakou radu, co třeba dáváte na pindíka, at to není všude kolem :D furt ho převlékám, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8087
18.5.21 08:01

Hadrovou plinu jsem davala pres pindika…sundej plenu, jak ji rozepnes, hned hod pres pindu tu hadrovou, otri prdelku, vymen jednorazovou plenu a jak odkrejes tu hadrovou, zalep tu jednorazovku a mas to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2079
18.5.21 08:06

Panejo, budeš mít nějaké hodně citlivé dítko, mě se oba kluci při přebalování počurali asi jen 1× :). Nicméně jsem z toho měla hodně vítr, zejména u prvního, takže jsem to většinou řešila tak, že jsem ho měla na přebalováku na podložce, na které jsem měla do obdélníku přeloženou látkovou plenu. Když jsem sundala jednorázovou, tak ta látková dole přečuhovala, a když se zdálo, že se k něčemu chystá, přehodila jsem ji přes něj, takže počůral jen tu látku, kam se to vsáklo a nešlo to kolem :-). Jinak teď už přebaluji poměrně v rychlosti, připravím si pod dítě už rozbalenou jednorázovou, položím ho na ni, otřu na rozbalené použité, vytáhnu zpod zadečku a rovnou obleču do té čisté, připravené, na níž leželo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
@Tarjei píše:
Hadrovou plinu jsem davala pres pindika…sundej plenu, jak ji rozepnes, hned hod pres pindu tu hadrovou, otri prdelku, vymen jednorazovou plenu a jak odkrejes tu hadrovou, zalep tu jednorazovku a mas to.

děkuji :kytka:, zkusím to :P, jsem ji asi oddělávala vždy v nesprávný čas :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993

Hned po rozepnuti body jsem ho podlozila suchou plenou, pak teprve rozepla mokrou, otrela, namazala, trhnutim a nadzvednutim chlapecka sundala a zapla cistou plenu.

Zadny moment bez pleny tak nenastane :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
18.5.21 08:09

@PenelopaW no asi je citlivka, protože to dělá snad pokaždé :D, jinak doma máme až moc teplo, takže zimou to nebude…ono nejde o to, že se počůrá, podložku všechno vyhodím, dám novou…ale jde mi spíš o to ho furt převlékat…počůrá si skoro vždy celé bodyčko :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
18.5.21 08:10

A co ho dat normalne po rozbalení vyčůrat? Já teda chlapečka teprve budu mít ale koketuju s myšlenkou bezplenkovky. Takže hned po rozbalení vyčůrat a pak případně dát plenu. Jak to bude v praxi ví Bůh. Myšlenka se mi ale zamlouvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
18.5.21 08:13

@nikive no 2.měsíční miminečko těžko dám normálně vyčůrat :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
18.5.21 08:18

@Mayaa007 mám 3 kluky a toto jsem nezažila :mrgreen: :lol: asi fakt čeká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
18.5.21 08:20

@martina.se no ono je to právě i 2× za sebou prostě nechápu :D, no jednou mě obhodil celou i tamtím :lol:, ale to už je jiná kapitola :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
18.5.21 08:23
@Mayaa007 píše:
@martina.se no ono je to právě i 2× za sebou prostě nechápu :D, no jednou mě obhodil celou i tamtím :lol:, ale to už je jiná kapitola :)

Tak neprebalovat hned po probuzení nebo po krmení a dát mu 10 minut ;) je to Zaskodnik :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
18.5.21 08:28

@martina.se No zkusím to :D po krmení se dlouho nosí právě, až pak se popřípadě přebalí, když se nám zdá, že je toho v plínce dost…a když je to po probuzení, tak to většinou řve, že má plnou plenku, tak se přebalit asi musí i tak se zachčije i na přebalováku :D, no asi je to záškodník :cert: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
18.5.21 08:28

@Mayaa007 to se nedela posazenim na nocnik :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
18.5.21 08:31
@Mayaa007 píše:
@martina.se No zkusím to :D po krmení se dlouho nosí právě, až pak se popřípadě přebalí, když se nám zdá, že je toho v plínce dost…a když je to po probuzení, tak to většinou řve, že má plnou plenku, tak se přebalit asi musí i tak se zachčije i na přebalováku :D, no asi je to záškodník :cert: :P

A nosis v šátku nebo náručí? Ony ty mimca při nošení v šátku nechtějí moc čůrat :mrgreen: pokud v náručí, je to jiná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
18.5.21 08:33

@Mayaa007 Mně se syn počůrával pravidelně, vždycky jsem přes něj přehodila plínu a někdy i čekala, až se vyčůrá, a teprve pokračovala v přebalování :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat