cvancarka

13.10.06 22:14

cvancarka

rozhoduji se pro kočárek a jsem tedy dosti bezradná… prosím vás, jakou máte kdo zkušenost s kočárkem trend line - rider (polsko)? nechci za kočárek utratit majlant, nechci, aby byl těžší než 15 kg v kompletní výbavě… - zdá se mi, že se platí dosti za značku… díky za rady, typy. nebráním se ani koupi kočárku z druhé ruky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

83
14.10.06 14:01

Ahoj, zkusila jsem jen tak zběžně kouknout po netu a našla jsem nějaké info třeba hned tady:

https://www.emimino.cz/modules.php?…
A pak na rodině - http://www.rodina.cz/…se/prisp.asp?…

No zkušenosti nic moc, řekla bych… Asi je lepší investovat trochu víc peněz, než dát pár korun a za chvíli kupovat nový kočárek, protože ten původní se neosvědčil.

Nemusíš kupovat zrovna ty super hyper značky (Jané apod.) - spíš nějaký takový zlatý střed, ale polský kočár se fakt nevyplatí, aspoň co jsem takhle narazila na názory na internetu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.06 15:16

Díky Ti moc za odpověď.. Myslím teď, že do něj nepůjdu a jdu hledat dál :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
14.10.06 16:19

CVANCARKO Nevím,co je pro tebe majlant…ale já taky vybírám kočárek a zvažovala jsem pro a proti.. a váha a funkčnost jsou pro mě dost důležité…já se rozhodla pro Inglesinu Magnum. nafukovací kola Ergo Bike…teď je akce na www.detskyraj.cz za 10000,– +/- nevím přesně…je to dost…ale kamarádky ji mají a jsou nesmírně spokojené…váha jen 13.7 kg, houpací, dlouhý 83 cm a fakt dobře vymyšlený…tak to je můj návrh…já taky dlouho váhala a pořád ještě zvažuju…je to dost peněz,ale s poslkými kočárky jsou dost špatné zkušenosti a ty nové (i drahé) značky nedělají houpací, a to je pro mě priorita. Doufám,že jsem ti pomohla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
14.10.06 17:48

Ahojte,
přesně tak, já jsem strávila hodně času prohledávání různých internetových diskuzí o kočárkách a pisatelky si téměř všude na polské kočárky stěžují. Dost špatných zkušeností je popsáno i přímo na Sdružení na obranu spotřebitelů apod. Kamarádka si zajela pro kočár přímo do Polska na tržnici, ale protože se jí po 2 měsících používání úplně rozpadl, stejně si tady v Česku kupovala ještě nový (nepolský!) kočárek. Takže jí to celkově vyšlo pěkně draho :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.10.06 18:18

Souhlasím s Berenike s tou Inglesinou Magnum - už jsem ti tenhle tip taky chtěla napsat do toho prvního příspěvku, ale nebyla jsem si jistá, jaká cena je pro tebe přijatelná, tak jsem nechtěla střílet naslepo :-) Kamarádka Inglesinu Magnum má a je opravdu spokojená. Klasický kočárek, houpací, dobře vypadá, moc neváží. Cena nového se pohybuje tak kolem těch 10-11 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
83
14.10.06 18:20

Pardon, ten anonym před chvílí jsem byla já ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
14.10.06 19:47

Ahoj, já jsem měla podobné podmínky, nechtělo se mi za kočár dávat kolem 20 tis, protože jsme dělali byt. Nakonec jsem zvolila Knorr Nizza-trojkombinaci, ve výbavě taška 3v1 (jako hluboká korba nebo v tom můžeš mimi přenášet),fusak a nánožník. Akorát jsem si dokoupila tašku a pláštěnku. Zkusím napsat plusy a mínusy: :wink:

" + "

• kočárek je dlouhý (Adélce je 15m,měří 80 cm a v pohodě se tam vyspí)
  • je odpružený, má velká nafukovací kola, tak s tím projedeme úplně všude
  • má velký nákupní košík (byl mnohokrát vystaven dlouhým zatěžkávacím testům a prošel :D )
  • má odepínací zadní část boudy, pak je tam síťka, tak to jsme využívali hlavně v létě, kdy se malá v kočárku nepařila
  • je dobře pratelný (celý sedák sundáš a vypereš), materiál je outdoorový, tak nám menší deštík či vločky nevadí a všechno otřu hadříkem a je to v poho.
  • má přehazovací rukojeť
  • cena je cca od 8 500 (to jsme koupili my v akci) až po 11tis, chce to hledat, ale pořád je někde vidím v akci)

" - "

• váha (cca 16kg) i když není to zase tak hrozný, do města mám golfky, tak mi to moc nevadí
  • skladnost do auta (chce to vyzkoušet), ale máme kombíka, tak jsme v poho, ale jdou sundat kolečka, tak to je pak lepší.
  • barevné provedení, nechápu, že je „neobují“ do slušivějších kombinací jako má třeba Hoco Big Foot, (ten je stejný, ale z Rakouska), já mám modro-béžový a zatím se mi líbí z nich nejvíc.

No, nevím, jestli jsem ti nějak pomohla, ale někde jsem četla, že maminky v tom vozí i zimní děti a v pohodě. Já měla Adlu v červenci, do cca 4 měsíce jsem jí vozila v tašce a pak (ačkoliv jsem nemusela) jsem jí dala do sporťáku (jde do skoro úplného lehu), na zimu jsem koupila fusak (Aesthetic), ten jsem vložila do jejich fusaku, co byl k tomu a Adina byla jako v bavlnce celou zimu :wink:
Jestli máš někde poblíž krám s kočárky, tak si všechny pořádně prohlédni, vím, že je mají ve Špuntíku (www.spuntik.cz) nebo v Dětským Ráji (www.detskyraj.cz), ale je to všechno Praha. Mnoho zdaru a snad jsem trochu pomohla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama