Cvičení podle Mojžíšové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  11.09.03 12:49
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj holky, dost jsem slyšela o cvičení podle p. Mojžíšový, že se prý lépe otěhotní. Je to pravda? Máte s tím zkušenosti ?

Četla jsem taky, že nakladatelství Ivo Železný vydalo knihu o tomto cvičení. Nikde ji ale nemůžu sehnat.Ani v tomto nakladatelství už ji nemají. Nevíte náhodou, kde bych ji mohla sehnat ? Děkuji moc.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  11.09.03 16:59
Cvičení podle Mojžíšové

Ahojky,já ji sehnala na Smíchově,v Praze 5,v Cerfuru-centrum Nový Smíchov.Minulý týden.Zeptej se u pokladny,je to tam hodně velké,a poradí ti.

martinaM
Nováček 5 příspěvků 12.09.03 19:46
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj,

já jsem měla v plánu si koupit videokazetu cvičení podle Mojžíšové - ale zatím jsem se k tomu nedostala a vzala jsem to z jiného konce. zašla jsem za obvoďákem - řekla jsem mu že mně trápí záda a chci mimčo, tak to zhodnotil a poslal mě na rehebilitaci na vyšetření ( teprve se tam budu obědnávat ) a tam mi prý poradí jak a kde cvičit Mojžíšovou, tak uvidíme.

Jinak na www.rodina.cz je v rubrice ostatní diskuze - cvičení podle mojžíšové a tam najdeš dos užitečných rad co a jak to probíhá + seznam míst kde je možno cvičit. Raději se učit cvičit podle odborníka který ti ukáže co a jak než podle knížky, kdy nevíš co děláš špatně ;-)

Tak hodně úspěchů a co nejdříve radostné očekávání

ahojky M

Anonymni  22.09.03 13:22
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj holky,

tomu cvičení určitě věřte. Já si ještě čekám, že těhotenství i bez toho, ale mám dvě kamarádky, které otěhotněly jen díky cvičení paní Mojžíšové. Jedna z nich přitom měla prognózu od lékaře, že má jen asi 2% šanci otěhotnět přirozenou cestou (má obrácenou dělohu, několikrát do roka trpí cystami vaječníků). Po problémech s páteří začala chodit na rehabilitaci a cvičit podle Mojžíšové a do dvou měsíců otěhotněla. V tuto chvíli je šťastnou maminkou čtyř měsíčního syna Bertíka, který je prostě nádherný. Všem přeju hodně štěstí!!!! Janča

Anonymni  23.09.03 08:40
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj holky,

také jsem sháněla knížku „Cvičení podle Mojžíšové“ a sehnala jsem ji v prodejně zdravotnické literatury, ulice Lipová, Praha 2. Je to kousek na Karlovým náměstím.

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 24.09.03 20:47
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj!

Dnes jsem tuhle knizku videla za vylohou knihkupectvi Kanzelsberger za 129,–.

Anonymni  25.09.03 10:34
Cvičení podle Mojžíšové

Holky,jestli chcete cvičit podle Mojžišové,tak ve vodičkově ulici je studio pro ženy,kde se tím zabývají.Jsou tam velmi příjemní,cítila jsem se tam dobře.Zajděte si tam.verča

Anonymni  25.09.03 21:56
Cvičení podle Mojžíšové

Pokud metodu paní Mojžíšové rehabilitační pracovnice umí (a není jich v republice moc, i když se k metodě hlásí…), tak úspěšnost léčby funkční ženské neplodnosti je asi 30%. Těch rehabilitačních pracovnic vyškolila paní Mojžíšová jen asi jedenáct z celých Čech. Jedna z nich je třeba paní PhDr. Novotná z Pardubic, která napsala tu knihu z nakladelství Ivo Železný, o které výše píšete. To je spíše kniha pro širokou veřejnost, takže je napsána populárně a jsou v ní krom cviků i zkušenosti oblíbených herců a sportovců s paní Mojžíšovou. Paní PhDr. Novotná se spolupodílela i na odborné publikaci „Léčebné rehabilitační postupy Ludmily Mojžíšové“ z nakladelství Grada Publishing (1996). I díky ní a rehabilitaci Titan v Pardubicích máme mimino.

Vděční rodiče.

hankamisa
Kelišová 7305 příspěvků 12.07.14 21:29

Nevíte za jak dlouho po hydroskopii či laparoskopii se může pokračovat ve cvičení mojžíšovky?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rajčata nejsou jen na špagety a na pizzu. Co s červeným nadělením?

Konec prázdnin je ve znamení dozrávajících červených plodů, které v sobě... číst dále >

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Reklama