Cvičení Praha 5

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hynek
Nováček 3 příspěvky 06.01.11 10:16
Cvičení Praha 5

Ahoj maminky
Protože není žádný podobný server pro nás otce, ptám se tedy tady. Nevíte prosím o cvičení pro ročního prcka.Nemáme kolem žádné známe s dětma a rádi by jsme začlenili malou do kolektivu. Nehledáme nic předraženého jako, Little gym. Díky za případné rady

Reakce:

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 06.01.11 10:42

tak někde poblíž úřadu je Dům dětí a mládeže od MČ P5, chodila jsem tam s holkou, tak pohledej :) Jestli jsem za 6m platila 1000 a za rok celý je to 1800?

jirina84
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 06.01.11 11:33

Ahoj když mrkneš na net tak určtě najdeš. Na Barrandově je KMC (kousek od konečné tramvaje) tam provádí různé aktivity s dětmi. Nebo pak dál jsme chodili plavat do Kunratické školy… Na Andělu jsem si ve vitrínce také všimla nějakých letáků. :lol: Držim palce ať něco objevíte :palec:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 06.01.11 11:43

Ahoj, my chodíme na Anděl do mateřského centra. Mají různé aktivity pro prcky všeho věku. Kdyžtak mrkni na www.mimisek.cz

Knizska-nepřihlášená 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.11 12:01

www.cvicimenabarrandve.cz

pak taky ve sqush parku cibulka v Košířích

lekce pro děti a rodiče mají i na www.faceczechfitness.cz ve Stodůlkách

popřípadě na Zličíně ve Family fitness olgy šípkové - tam ale zdražili

Knizska-nepřihlášená 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.11 12:01

správný odkaz je www.cvicimenabarrandove.cz

tasa
Echt Kelišová 9053 příspěvků 16.10.12 08:06

Nějaké další tipy?

Monika123
Závislačka 4385 příspěvků 16.10.12 08:13

Sipkova na Zlicine ma cviceni rodicu s detmi. My sme chodili cvicit do domu deti a mladeze P13 na Stodulkach.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >