Reklama

Cvičení Praha 5

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hynek
Nováček 3 příspěvky 06.01.11 10:16
Cvičení Praha 5

Ahoj maminky
Protože není žádný podobný server pro nás otce, ptám se tedy tady. Nevíte prosím o cvičení pro ročního prcka.Nemáme kolem žádné známe s dětma a rádi by jsme začlenili malou do kolektivu. Nehledáme nic předraženého jako, Little gym. Díky za případné rady

Reklama

Reakce:

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 06.01.11 10:42

tak někde poblíž úřadu je Dům dětí a mládeže od MČ P5, chodila jsem tam s holkou, tak pohledej :) Jestli jsem za 6m platila 1000 a za rok celý je to 1800?

jirina84
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 06.01.11 11:33

Ahoj když mrkneš na net tak určtě najdeš. Na Barrandově je KMC (kousek od konečné tramvaje) tam provádí různé aktivity s dětmi. Nebo pak dál jsme chodili plavat do Kunratické školy… Na Andělu jsem si ve vitrínce také všimla nějakých letáků. :lol: Držim palce ať něco objevíte :palec:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 06.01.11 11:43

Ahoj, my chodíme na Anděl do mateřského centra. Mají různé aktivity pro prcky všeho věku. Kdyžtak mrkni na www.mimisek.cz

Knizska-nepřihlášená 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.11 12:01

www.cvicimenabarrandve.cz

pak taky ve sqush parku cibulka v Košířích

lekce pro děti a rodiče mají i na www.faceczechfitness.cz ve Stodůlkách

popřípadě na Zličíně ve Family fitness olgy šípkové - tam ale zdražili

Knizska-nepřihlášená 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.11 12:01

správný odkaz je www.cvicimenabarrandove.cz

tasa
Echt Kelišová 8987 příspěvků 16.10.12 08:06

Nějaké další tipy?

Monika123
Závislačka 4385 příspěvků 16.10.12 08:13

Sipkova na Zlicine ma cviceni rodicu s detmi. My sme chodili cvicit do domu deti a mladeze P13 na Stodulkach.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >