cvičení pro těhotné/batole s sebou

97
3.1.06 10:26

cvičení pro těhotné/batole s sebou

Ahoj mamky z Prahy, nevíte o cvičení pro těhotné kam by se dalo zajít i batoletem, mam doma 19m. holcicku a rada bych chodla na cviceni pro tehotne, jsme zatim ve 20 tt. Ráda bych našle cvičení, kde se dá pohlídat dítě či nevadí, když bude při hodině.
Nebo aspoň nějaké cvicčení, kde hlídají děti, díky moc za rady,jsem z Prahy

monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
3.1.06 10:55

Pokud vim tak ve Factory Pro v Praze delaji cviceni pro tehotne a jsou tam hlidaci koutky, ale sama jsem jeste nevyuzila takze nevim.
Neprihlasena Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
528
3.1.06 11:15

Ahoj Moniko,
perfektní je A-centrum v Karlíně, batole se bez problémů může účastnit hodiny. Koukni na www.materstvi.cz . Ja chodila na břišní tance a gravidjógu a byla jsem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
3.1.06 11:19

Ahoj Monco :D taky cekame druhy mimi, jsem v 9 tt a myslim, ze dobry cvico i s hlidanim je v klubu Kaja a Paja - www.kajaapaja.cz, zkus to tam. Jo a jak to zvladas? Mne je ted docela spatne, tak je to narocny! :(

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
3.1.06 12:01

Něco myslím pořádají i tady http://www.rcletna.cz/ ale osobní zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
4.1.06 09:53

ahoj Simono,
ted uz je to lepsi, ze zactku mi bylo strasne zle a furt jsme zvracela, takze hruza. No jsme zvedava, jak to zvladnu az se prcek narodi. Niki je dost akcni, tak uvidime,

mej se hezky,
monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
4.1.06 15:10

Ahoj,
ja jsem chodila na gravidjogu do Energy studia, Fugnerovo nam., Praha 2. Sice jsem nepotrebovala hlidani, ale nabizi je tam. Viz jejich web, pripojuji.
Marki

www.energystudio.cz
Pravidelně ve středu a v pátek od 8.45 hodin do 13.00 hodin, půjdete-li cvičit vám pohlídáme vaše děti nejrůznějšího věku. Hlídání dětí je zajištěno dětskou zdravotní sestrou, která si bude s vašimi dětmi dle potřeby hrát, povídat, bavit je, abyste mohli v klidu cvičit. V případě zájmu, budeme hlídání dětí rozšiřovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama