Kokos a ananas

43
2.1.06 19:32

Kokos a ananas

Milé maminky,
máte nějaké zkušenosti s používáním kokosu a ananasu v dětských jídlech? Názory v mém okolí se liší a tak bych chtěla znát váš názor.

Díky
Klarisa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

258
2.1.06 19:59

ovoce

:DAhojky, s takovým ovocem nemám zatím zkušenosti, s kokosem vůbec ne a z ananasu jen šťávičku kterou jsem mu naředila a ta mu moc chutnala. Zkoušela jsem ale jen maličko, protože je na citrusy docela alergický. pa pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
2.1.06 20:00

Ahoj,
ja jsem davala kokos pouze do babovky, jinak ananas je dost tvrdy, tak jsem jeste nezkousela…
Kac+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
2.1.06 20:15

Ahoj, my jsme dali ananas několikrát, Prcík ho má hrozně rád a v pohodě. Docela jsem se bála, aby se neosypal, ale nic…Ale každé mimi je jinak citlivé na citrusy, tak těžko radit. Kokos mi připadá moc trvdý, ten jsme ho nezkoušeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
2.1.06 21:07

Ahoj.

Kokos jsem nezkoušela - myslím, že v bábovce podobně jako mleté ořechy až tak nevadí (pochopitelně pokud se neprojeví alergie).
Zředěná ananasová šťáva je super. Dá se smíchat s jinými - jablečná, hrušková … , popř. přidat do bílého jogurtu si s kousky. Ananas jsem použila i na dozdobení Radimkových jednohubek - půlkolečko rohlíku s Lučinou (také mandarinku).

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1462
30.7.13 09:04

Taky ted resim rada bych udelala kokosovou buchtu misto makove, ale nevim zda to prcek skoro 13m snese ne ze bych ho tim ladovala, ale znate to okostovat chtit bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama