Cvičení SMSystem

1.7.15 22:20

Cviceni SMSystem

Pekny vecer, je zde nekdo, kdo cvici pravidelne smsystem na vyhrezlou plotynku a citi zlepseni? Chtela bych na nej chodit, bohuzel nikde moc neni a kdyz, tak je to hodne drahy. A doma to nemam kde zavesit. A obavam se, ze bych v nasem pidi byte ani neroztahla ruce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1521
1.7.15 22:26

Necvičila jsem na plotynku tak snad nevadí že pisu ale mam jiné problémy se zády (dle lékaře stredni zavazne) a opravdu jsem cítila zlepšení už když jsem cvičila 1× týdne. Jo nebyt tak lemra a cvičit aspoň obden :! A háček doma taky nemám na klice se to da.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 22:29

@smutnalucy dekuju, musim to nejak vychytat s tim uchtem :) jak jsi to myslela s tema klicema? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
1.7.15 22:34

@Happy Hippo myslim, ze myslela tu kliku, ne ty klice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 22:37

@AniNevim ;-) ano, to je jediny, co me napadlo jako jediny mozny. ;-) ale myslela sem treba, ze ma napad s tim krouzkem od klicu. Ale klika je jasna :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 23:01

Tak moc vsem dekuju za typy ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 05:43

@Happy Hippo Mi Teda SM systém nepomohl vůbec, rok a půl jsem zkoušela vše možné- trakce, obstřiky, rehabilitace v nemocnici, masáže. První, co mi pomohlo, bylo cvičení Mojžíšovky a to během pár dnů a docela výrazně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 07:08

@Little_Talker tak tu ja cvicim taky, ale ta mi prave nepomaha :) asi je to o problemu. Na panevni dno a vse s tim spojene je mojza a na plotynku to asi musi byt komplexnejsi. Tezko rict. :) tak hlavneze ti to pomaha. Ja taky stale hledam. Uz sem vyzkousela pravidelne yogu, pilates, ale nic. Mozna by to ale bez toho bylo horsi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
2.7.15 09:29
@Happy Hippo píše:
@AniNevim ;-) ano, to je jediny, co me napadlo jako jediny mozny. ;-) ale myslela sem treba, ze ma napad s tim krouzkem od klicu. Ale klika je jasna :mrgreen:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 09:34

@Happy Hippo jo a ještě jedna věc - u mě už to potom spíš byly svalové bolesti než přímo ta ploténka, jako by to pořád uhýbalo bolesti a přetěžovala se mi jedna strana. Teď jsem v těhu začala brát magnézko kvůli křečím do nohou a bolest zad zmizela úplně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 09:43

@Little_Talker dekuju, o magnezku jsem taky uvazovala. Mne prave ted taky chytlo takovy ostry paleni vlevo, tak si rikam, co to je. Snad je to od te plotenky a ne zase nejaka novinka ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama